Přihlásit
Mobilní verze s GPS

Autokemp - Smraďavka (camp) [42864]Ubytování v chatkách: 
Cenově dostupné ubytování v 16 pětilůžkových chatkách se základním vybavením, celková kapacita chatek je 80 lůžek. Před vstupem do chatky se nachází lavice a stolek pro venkovní posezení. Chatky stojí v samostatné oplocené části kempu, parkování automobilů je umožněno na asfaltovém parkovišti vedle brány, parkování motocyklů po dohodě se správcem areálu přímo u chatek za uzamykatelnou bránou. Za příplatek je možné zapůjčení lednice, viz ceník. Zapůjčení tohoto vybavení je nutno dopředu objednat.

Ubytování v maringotce: 
Ubytování v komfortně zařízené šestilůžkové maringotce je vhodné pro větší skupiny, nebo rodiny.

Stanová louka:
Převážnou část kempu zabírá stanová louka s travnatým povrchem s kapacitou přibližně 250 stanů, na louce je rozmístěno několik ohraničených ohnišť. Louka je rozdělena na dvě části, do jedné je umožněn vjezd s motorovými vozidly ke stanům, druhá část je vyhrazena pro nemotorizované návštěvníky, zejména cyklisty a turisty.

Stání pro karavany: 
Ve vyhrazené části kempu vedle stanové louky se nachází plocha pro karavany. Příjezdová cesta do této části je zpevněná a je zde možnost využití elektrické přípojky.

Parkování motorek v budově 
Po dohodě s personálem je možné bezplatné parkování motorek v uzamčené budově. Kapacita je omezená.

Půjčovna sport. potřeb 
Disponujeme půjčovnou základních sportovních potřeb - míče pro fotbal, volejbal, petangue, badminton, ping-pong...

Občerstvení: 
Toto je zajištěno v bufetu situovaném uprostřed kempu s posezením uvnitř, případně na terase před bufetem. Je zde standardní nabídka piva a lihovin, stejně jako nealkoholických nápojů. V prostoru bufetu se také nachází počítač s internetovým připojením, nástěnka se spoustou užitečných informací, dále zde lze získat informační materiály o zajímavých místech v okolí a mapy.

Internet a počítač: 
Převážná část kempu je pokryta signálem Wi-Fi, v prostorách občerstvení je k dispozici počítač s připojením k Internetu.

Kuchyňka: 
Kemp je dále vybaven společnou kuchyňkou pro návštěvníky, vaření je umožněno na dvou plynových sporácích, v kuchyňce není nádobí, je nutné vlastní.

Sociální zařízení: 
K dispozici jsou WC a a umývárna se sprchami s teplou vodou po celý den.

Automatická pračka: 
V kempu je taktéž k dispozici automatická pračka.

Služby pro cyklisty: 
Cyklistům umožňujeme využití uzamykatelné úschovny kol.. Tato služba je poskytována zdarma. V rámci rozšířených služeb cyklistům je zde také možnost zapůjčení nářadí pro základní opravy kola a vybavení pro jeho umytí a jiné, rozsah těchto služeb vyhovuje podmínkám pro udělení certifikátu „Cyklisté vítáni.“


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)