Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres České Budějovice » ubytování v soukromí » Apartment Dehtáře (ubytování)

Apartment Dehtáře (ubytování) [42219]
Apartment Dehtáře se nachází v malebné jihočeské vesničce Dehtáře nedaleko jihočeské metropole České Budějovice. Apartmány se nachází v nově rekonstruované usedlosti z roku 1922 v centru obce Dehtáře. Nedaleko nachází vesnička Žabovřesky, kde se natáčel Troškův film Babovřesky.

V blízkém okolí se také nachází turisticky navštěvovaný rybník Dehtář(vyhledávaný surfaři), restaurace, cyklostezky a v zimním období možnost provozování běhu na lyžích. Nejen rodiny s dětmi se mohou těšit na krytý vyhřívaný bazén, zahradu a dvůr s posezením, na kulečník a šipky, vyjížďky na koních(to i s průvodcem), rybaření nebo na lesy plné hub. Dále je zde možnost cykloturistiky, windsurfingu a zapujčení loďky.

Ve společenské místnosti Apartmentu Dehtáře je možnost pořádání společenských akcí, svateb a školení, po telefonické domluvě i s následným ubytováním. bazén K ubytování slouží nové plně zařízené dvou- až šestilůžkové apartmány se samostatným sociálním zařízením a kuchyňským koutem.

Celková kapacita apartmánů je 46 lůžek. Hosté mají k dispozici internet. Parkovat mohou na vyhrazených místech, jízdní kola lze uschovat uvnitř objektu. Platit je možné na místě hotově, je vyžadována záloha

Hostům je k dispozici:

zahrada a dvůr s posezením

gril krytý a vyhřívaný bazén 11 x 6 m

v blízkosti krytého bazénu dětské hřiště

velká společenská místnost s krbem a barem

možnost zakoupení občerstvení

kulečník

šipky

stolní fotbal

wifi připojení


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)