Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Královéhradecký kraj » okres Trutnov » pension » Horská turistická bouda Jelenka - Horní Malá Úpa (horská chata, restaurace)

Horská turistická bouda Jelenka - Horní Malá Úpa (horská chata, restaurace) [40656]


foto Horská turistická bouda Jelenka - Horní Malá Úpa (horská chata, restaurace)
    Horská bouda Jelenka (foto: SedPavel) ()Horská turistická bouda JELENKA leží v nadmořské výšce 1260 mnm na hlavním krkonošském hřebeni na křižovatce turistických cest mezi Pomezními boudami (Horní Malá Úpa) a Sněžkou. Výhodná poloha nabízí nádherné výhledy do dalekého okolí a množství výletů (Sněžka 3,5km, Luční bouda 7,5km, Malá Úpa 4km, Karpacz 7km,...).
 
Jelenka je nově opravená turistická bouda s celoročním provozem. Útulná restaurace vám nabízí teplá i studená jídla a také točené pivo i limonádu.
 
Bouda dále poskytuje ubytování pro 26 hostů v pěti pokojích (4-4-4-6-8) vybavených palandami, teplou a studenou vodou. WC a sprchy jsou společné na patře. Možnost ubytování s vlastním spacákem, nebo s povlečením a s polopenzí. Ceny jsou velice příznivé.
 
Na Jelence není možné parkování automobilů (parkování 2-4 km).Za to je zde naprostý klid a v létě je možné pozorovat život přírody.

Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)