Vyhledávání lokalit (cílů)
Vysočina » okres Žďár nad Sázavou » pension » Penzion-Bobrová (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/39355-penzion-bobrova-penzion.html

Penzion-Bobrová (penzion)

[ ID: 39355 ]         

Turistický cíl Penzion-Bobrová (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Penzion-Bobrová (penzion)
Penzion (Mirek123)

Vložení nových fotografií přidat fotografie


Rekreační zařízení je umístěno v malé vesničce Bobrová v malebné krajině Vysočiny. Houbaření, rekreační sport, příjemné posezení, sklenka dobrého vína ve sklípku, nádherná příroda. To vše čeká hosty v nově zrenovované usedlosti, která je součástí malého náměstíčka a přímo vdechuje místní atmosféru vesnického života. Rekreační zařízení je vhodné pro letní a zimní rekreaci s možností výletů po Vysočině, např. Westernové městečko Šiklův mlýn, katakomby v Jihlavě, hrad Pernštejn, aj. Zařízení lze využít pro ubytování tuzemských i zahraničních turistů, které potěší nadstandardní služby. V neposlední řadě je objekt vhodný pro různé semináře a školení. Přírodní rybníky Vás zvou ke koupání. Naleznete zde nově i široký výběr sportovního vyžití: volejbal, nohejbal, tenis, kopaná,lezecká stěna aj. Po dohodě lze zajistit jízdy na koních. Zastřešená pergola s krbem láká nejen romantiky k večernímu posezení u ohně.

Kompletně zrenovovaný objekt vám nabídne 3 dvojlůžkové pokoje, 1 trojlůžkový , 2 čtyřlůžkové a 1 šestilůžkový pokoj . Pro náročnější je k dispozici dvojpokojový apartmán pro 4 osoby. V podkrovních pokojích nechybí trámy, které dodavají místnostem osobitou atmosféru a vzhled. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení  a televizní přijímač se satelitními programy.V budově je také dostupné připojení k internetu přes WIFI.   K volnému používání je dostupná  jídelna a společenská místnost . Možnost užití kompletně zařízené kuchyně (poplatek 30 Kč), parkování aut v areálu Penzionu, sklad kol. Součástí penzionu je velká zahrada s možností grilování ( po dohodě lze zapůjčit i větší gril ), nově vybudované víceúčelové   hřiště pro míčové hry, tenis, lezecká stěna,  ideální podmínky pro cykloturistiku.  Především v mimosezóních měsících možnost pořádání školení, kurzů (coffebreaky, celodenní strava), různých oslav a setkání.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.


Akce v okolí

odrážka Zámek Žďár nad Sázavou
datum: 01.03. 2019
odrážka Vojtěch Dyk & B-Side band: rozlučkový open-air koncert
datum: 20.06. 2019


http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze