Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres Strakonice » pension » Penzion Kubešův mlýn - Horní Poříčí (penzion)

Penzion Kubešův mlýn - Horní Poříčí (penzion) [39346]
Náš penzion je určen především pro vyznavače aktivní dovolené, cyklisty i turisty, ale krásnou dovolenou zde stráví i lidé, kteří si chtějí odpočinout na klidném místě.

Penzion je vhodný také pro menší firemní nebo soukromé akce. Můžete se zde také zastavit při sjíždění řeky Otavy, na jejímž břehu se penzion nachází. Blízkost měst Strakonice a Horažďovice slibuje značné kulturní vyžití.

Příjemné ubytování zde naleznou též rodiny s dětmi, pro které může být atraktivní setkání se zvířátky jihočeského venkova, stejně jako blízkost řeky, vhodné k mnohým letním radovánkám. Děti do tří let mají u nás pobyt zdarma a pokud máte doma nějaké domácí mazlíčky, nedělejte si starosti, v našem penzionu jsou vítáni.

Také rybáři si v penzionu Kubešův mlýn přijdou na své. Otava je řeka známá hojností ryb. Ulovíte zde pstruhy i lipany a při troše štěstí také nějakou tu štiku. V okolí penzionu je na řece mnoho míst, kde si užije muškař, vláčkař i vyznavač klasického rybolovu.

V penzionu je 5 dvoulůžkových pokojů s výhledem na řeku Otavu, vzdálenou od penzionu pouhých 60 m. Lůžka v pokojích mohou být u sebe jako manželská postel nebo mohou stát odděleně. Do každého pokoje je možné přidat dvě přistýlky.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)