Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres Jindřichův Hradec » stadion, sport.areál » Zimní stadion Jana Marka - Jindřichův Hradec (stadion)

Zimní stadion Jana Marka - Jindřichův Hradec (stadion) [37916]Jindřichohradecký zimní stadion byl 3.4.2013 přejmenován na Zimní stadion Jana Marka. Při slavnostním ceremoniálu starosta města Stanislav Mrvka společně s paní Lucií Markovou odhalili pamětní desku, která je nyní připevněna u vstupu do zimního stadionu.

Památku rodáka z Jindřichova Hradce, odchovance místního hokejového klubu a mistra světa z roku 2010, který tragicky zahynul při letecké katastrofě týmu ruské KHL u Jaroslavle v září 2011, přišly uctít tisíce lidí. Lucie Marková s malým Honzíkem na závěr ceremoniálu v dresu s číslem 15 vhodila čestnou buly. Zápas, který byl pro Jiřího Novotného 100. v pořadí v českém reprezentačním dresu, skončil vítězně pro český národní tým 4:3.

Přijďte si zabruslit na jindřichohradecký zimní stadion. Každý týden je na zimním stadionu připravena ledová plocha pro veřejné bruslení. Vstupné 30,- Kč.

 

 


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)