Vyhledávání lokalit (cílů)
Olomoucký kraj » okres Prostějov » pension » Penzion U Paroháče - Prostějov (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/37023-penzion-u-parohace-prostejov-penzion.html

Penzion U Paroháče - Prostějov (penzion)

[ ID: 37023 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Penzion U Paroháče - Prostějov (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Penzion se nachází ve městě Prostějov a leží jen pár minut od centra. Veškeré zařízení penzionu je nové, jelikož naše ubytovací zařízení bylo otevřeno teprve na počátku roku 2008. Penzion také nabízí možnost stravování v krásné restauraci, která se nachází hned vedle penzionu.

Pokud se u nás rozhodnete ubytovat, můžete si dopřát komfort jednolůžkových, dvoulůžkových až šestilůžkových pokojů. Jelikož je náš penzion otevřen nonstop, je jedno, v kterou denní či noční hodinu se nám ozvete s žádostí o ubytování. V případě, že přijedete autem, můžete využít bezplatné parkování v areálu objektu. Po domluvě Vám můžeme nabídnout prostor v garáži pro parkování motocyklu.

Každý z námi nabízených pokojů má samostatný bezbariérový vchod a je vybaven plně zařízenou kuchyňkou. Nedílnou součástí pokoje je také sociální zařízení tvořené sprchovým koutem a toaletou. V kuchyňce potom najdete kromě jiného mikrovlnku a rychlovarnou konvici. Jestliže patříte mezi filmové a televizní fanoušky, jistě nepohrdnete televizí se satelitem v ceně ubytování, která se nachází na každém z pokojů. Hosté našeho penzionu mohou využít připojení k internetu prostřednictvím wifi zdarma.

Náš penzion rovněž disponuje speciální místností, která se hodí na pořádání školení nebo prezentací. Kapacita této místnosti je 20 lidí. Po domluvě Vám kromě jejího pronájmu můžeme zajistit občerstvení pro účastníky školení.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze