Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Louren Hotel Management - Praha 3 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/36986-louren-hotel-management-praha-3-hotel.html

Louren Hotel Management - Praha 3 (hotel)

[ ID: 36986 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Louren Hotel Management - Praha 3 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Louren Hotel Management - Praha 3 (hotel)
Pokoj ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
25


Hotel Louren je čtyřhvězdičkový rodinný hotel 25 pokoji. Hotel je vynikající volbou pro obchodní klientelu, stejně tak jako pro turisty hledající přátelský personál a luxusní ubytování. S umístěním v tiché pražské čtvrti Vinohrady je náš hotel ideálním místem k odpočinku a také skvělým výchozím bodem pro návštěvu historických památek a zajímavých míst Prahy.

Poloha
Louren hotel je umístěn na Praze 3 Vinohrady. Stanice metra Jiřího z Poděbrad je vzdálená necelých 200m. Metrem se dostanete do historického centra do 10ti minut. V blízkosti hotelu jsou také dvě tramvajové zastávky, odkud se pohodlně dostanete tramvají jak do centra města, tak i do blízkého nákupního centra. Pěšky lze dojít na Václavské náměstí za 15-20 min. V okolí hotelu naleznete plno obchodů, restaurací a barů.

Ubytování
Louren Hotel má 25 luxusních a pohodlných pokojů. Hosté si mohou vybrat ze standardních dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, junior suitů nebo rodinných suitů. Každý pokoj je vybaven TV, telefonem, minibarem, trezorem a samostatně nastavitelnou klimatizací Součástí každého pokoje je také koupelna s vanou, toaletou, velkým zrcadlem, fénem a koupelnovou kosmetikou. Ve všech pokojích a společných prostorech je k dispozici wi-fi zdarma. K dispozici jsou jak kuřácké, tak nekuřácké pokoje. Pokoje jsou uklízeny každý den.

Historie
Hotel byl otevřen a po dlouhou dobu vlastněn rodinou Sieberových. Pod jejich vedením získal skvělou pověst, a to především díky vysoké kvalitě služeb a přístupu personálu k hostům. S novým jménem Louren i nadále pokračujeme v této zavedené tradici. Jedním z našich hlavních cílů je udržet si svoji unikátní atmosféru a nabízet individuální péči všem našim hostům.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze