Vyhledávání lokalit (cílů)
Plzeňský kraj » okres Klatovy » pension » Penzion U potoka - Nezdice na Šumavě (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/36741-penzion-u-potoka-nezdice-na-Sumave-penzion.html

Penzion U potoka - Nezdice na Šumavě (penzion)

[ ID: 36741 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
310 Kč
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační
kompletní ceník


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
zelená značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Penzion U potoka - Nezdice na Šumavě (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí.

Zavítejte do kraje, kde můžete po celý rok strávit příjemné chvíle odpočinku, na jaře, v létě i na podzim objevovat krásy šumavské přírody a v zimě si užít zimních radovánek.

Penzion „U potoka“ nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových a třech čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Dále je k dispozici apartmán pro 4 osoby s vlastní kuchyní, koupelnou (sprcha, vana, WC), obývacím pokojem s krbem a ložnicí. Celková ubytovací kapacita je cca 26 míst.

Ke stravování je určena společná jídelní místnost s barem a televizí. Snídaně je součástí nocležného, na základě dohody je možno objednat večeře, případně i obědy. Ke stolu láká kvalitní česká kuchyně doplněná řadou nealkoholických i alkoholických nápojů. Dle dohody možno zařídit rožnění selat, kuřat, jehňat a vůbec všeho dobrého masitého.

Dalšími službami v naší nabídce je využití společenské místnosti s hernou. Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou. Herna nabízí zpestření pobytu možností zahrát si kulečník, stolní fotbálek, šipky nebo nejrůznější stolní hry jako šachy, dámu, kostky, karty, ale i tradiční člověče nezlob se apod., které je možno zapůjčit u správce, stejně jako příslušenství pro kulečník či šipky. V těsné blízkosti „hracího koutku“ pro dospělé je umístěn dětský koutek, aby rodiče mohli mít své ratolesti na dohled.

Pro cyklisty a lyžaře je k dispozici úschovna kol a lyží. Dále nabízíme k zapůjčení i několik kol.

Možnost dojednání vyjížděk na koních a jiných poznávacích vyjížděk. Tenisové kurty cca 6km od penzionu.

K naší nabídce služeb už je jen třeba doplnit možnost získání nezapomenutelných zážitků z jedinečného prostředí Šumavy a pobytu u nás.

Penzion "U potoka" nyní nabízí také ubytování v apartmánu pro 4 osoby. Apartmán má k dispozici plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj s krbem, ložnici a koupelnu.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze