Vyhledávání lokalit (cílů)
Ústecký kraj » okres Děčín » pension » Penzion Bamako - Chřibská (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/36200-penzion-bamako-chribska-penzion.html

Penzion Bamako - Chřibská (penzion)

[ ID: 36200 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
300 Kč
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační
kompletní ceník  Znak / logoTuristický cíl Penzion Bamako - Chřibská (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


V roce 2011 jsme pro vás otevřeli nový penzion Bamako na náměstí v obci Chřibská. Objekt byl v minulosti znám jako starý mlýn a je nově rekonstruovaný na penzion s několika velkými apartmány a maximální kapacitou ubytování 27 osob.
Všechny apartmány penzionu Bamako mají vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň s jídelnou, satelitní TV s DVD přehrávačem, WiFi internet zdarma a samostatné ložnice. Interiér je laděn do moderního stylu s dostatkem prostoru a soukromí pro všechny věkové generace.

V penzionu Bamako je připraveno 5 krásných apartmánů s kapacitou 2 až 8 osob. Apartmány mají plochu cca 60 m2, vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň s jídelním stolem, oddělené ložnice, sateltiní TV s DVD přehrávačem a WiFi internet zdarma.

V kuchyni je nádobí, hrnce, příbory, trouba, lednice, mikrovlnka - a tak vám stačí pouze vlastní jídlo. Navíc si můžete objednat snídaně, které naleznete každé ráno na stolečku před dveřmi vašeho apartmánu. Toaleta a sprcha jsou odvětrávány centrální cirkulací vzduchu a nabízejí dostatečný prostor.
Ubytování v penzionu Bamako ve Chřibské je odpočinek pro tělo i ducha. Rádi vidíme spokojené tváře klientů - pro vaší radost z pobytu uděláme maximum.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze