Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Liberecký kraj » okres Česká Lípa » koupaliště, bazén, aquapark » Akvapark Staré Splavy (akvapark)

Akvapark Staré Splavy (akvapark) [35940]
HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0
Přidat recenzi Přidat recenzi
Oznámkovat Přidat známkování

Recenze Akvapark Staré Splavy (akvapark)
   autor: Igor 18:01 24.07.2020

   Aquapark Staré Splavy vše staré a neopravované. Po zaplacení rodinného vstupnébo 500,-Kč musíte i tak platit za 30 let staré toalety 10,-kč. Jedna restaurace která nestíhá a čekali jsme na picu 55 minut!!!! Víckrát už né a půjdeme raději jinam. Návštěvu nedoporučuji. (0)


   autor: jája 21:13 27.06.2017

   25.-27.6.2017 Kiosek s pizzou - příjemný a rychlý personál smajlik Pizza i špagety výborné chuti ! Mohla by být větší čistota na pláži .... (0)


   autor: 20:03 26.07.2016

   Milan - 59 let - velice rád si za dobré a kvalitní služby zaplatím 20.7.2016 Hrůza,vstupné pro dospělého 150,-pro dítě 100 že se nestydí vybírat takové peníze za dvě skluzavky a pár atrakcí které jsou dnes všude a za mnohem přijatelnější ceny.Služby nejhorší které jsem kdy vyděl.V jedné restauraci vám nabídnou akorát pizzu a nějaké špagety v druhém bufetu vám nabízí pečenou klobásu a bůh ví jakého smaženého sýra.Akorát tam nějaká zdravotnice hulákala do mikrofonu aby nikdo neskákal s atrakcí do vody protože jsou tam betonové patky ke kterým jsou připevněny gumové atrakce a mohlo by dojít k vážnému úrazu.(Aspoň děkujeme za upozornění.)Na skluzavku můžete jenom v určitých hodinách jinak jsou uzavřeny.Zrovna otevřeli skluzavku tak jsme ze synem zajásali a šli se sklouznout.Bohužel jsem zapomněl papíroví náramek v tašce na pláži.(Znamení že máte zaplacené vstupné.)Plavčík to zjistil a i přes mou velkou pokornou omluvu a ujištění že příští jízdu mu ukážu svůj náramek(který jsem bohužel zapomněl v tašce na pláži před skluzavkou)mě poslal nekompromisně po schodech dolů. Když to dám všechno dohromady tak je to opravdu děs a hrůza.Zkrátka jak se říká.Za hodně peněz málo muziky.A nebo vůbec žádná muzika.Je my velice líto že nemohu napsat aspoň malou chválu.Bohužel to nejde. (0)


   autor: Karel Pavel 13:46 09.08.2013

   Hrůza a děs. Za 500kč pro rodinu vám budou naservírovány atrakce o jejichž údržbu se nikdo nestará. Utržená madla neumožňují dětem vyšplhat na atrakce které jsou navíc pro děti ve velké hloubce, bez varování ukotvené na betonových panelech trčících ze dna. Někdo si mohl dát alespoň trochu práce s tím zahrabat je do písku. Za našeho pobytu bezpečnost jakoby hlídal testosteronový plavčík jehož jedinou činností bylo vyřvávání z mola na mládež, poté znaveně usedl k "zaslouženému" odpočinku. Jídlo-děs. Již fotky pizzy jako u Vietnamců slibovaly zážitky ještě několik dní po návštěvě. (0)Upozornění:

  • Uživatelské recenze jsou vyjádřením subjektivního názoru hostů a nejsou názorem redakce portálu www.KrasneCesko.cz.
  • Recenze starší dvou let se průběže mažou z důvodu aktuálnosti.
  • Doporučujeme nedělat si názor z jedné kladné či záporné recenze, ale vždy se řídit nazory většího počtu recenzentů.
  • Pokud došlo k nápravě stavu (rekontrukci a pod.) napište prosím o tom.
  • Hodnoťte z rozvahou, chladnou hlavou a čestně.
  • Pomáhejte turistům, cestovatelům a dalším uživatelům si vybrat to nejlepší zařízení.


  • (c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
    Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)