Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Vysočina » okres Žďár nad Sázavou » hotel, hostel » Hotel Račín - Račín (hotel)

Hotel Račín - Račín (hotel) [35896]
V „Zeleném srdci“ České republiky, v romantické přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v nadmořské výšce 650 m n.m. se nachází RODINNÝ HOTEL RAČÍN který poskytuje svým hostům služby pro rodinnou rekreaci i firemní akce.

Hotel disponuje nově vybudovaným konferenčním sálem s kapacitou až 50 míst. Dále nabízí recepci, zimní zahradu, denní bar, restauraci a salónek, letní zahrádku s obsluhou a zahradu s grilem, rožněm a tábornickým ohništěm.

RODINNÝ HOTEL RAČÍN je ve stejnojmenné obci Račín vzdálené 8 km od Žďáru nad Sázavou a 4 km od Velkého Dářka (206 ha) zvaného též " Moře Vysočiny ". V okolí hotelu najdete krásnou přírodu – louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny.

Právě proto je hotel velmi vhodný pro rekreaci - procházky, turistiku a sport, a to v jakémkoli ročním období. Konferenční sál s výhledem na leknínový rybník a les, viz.videospot, je ideálním místem pro pořádání školení, konferencí, pracovních setkání, recepcí i rodinných oslav - svateb, promocí… V letním období je v provozu zahradní restaurace u rybníku Jordán s výhledem do přírody.Příjemné posezení je možné v klidové části hotelové zahrady, kde je možné pořádat letní oslavy s grilováním a živou hudbou, nebo opékání na tábornickém ohništi třeba při kytaře. Při nepříznivém počasí je možné hrát v hotelu stolní tenis, biliard, elektronické šipky, americký fotbal… Součástí hotelu je půjčovna a úschovna kol.

Od hotelu jsou značené turistické a cykloturistické trasy. V zimě vedou přímo od hotelu strojově udržované běžkařské tratě, směr areál Zlaté lyže - SKI Nové Město na Moravě, kde je upravovaná sjezdovka s dvěma vleky a umělým osvětlením pro večerní lyžování. Pobyt v hotelu je možný i s pejskem zdarma.


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)