Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres České Budějovice » Infocentrum » Infocentrum - Hluboká nad Vltavou (infocentrum)

Infocentrum - Hluboká nad Vltavou (infocentrum) [35719]Služby poskytované Infocentrem

Činnost Informačního střediska je zaměřena na poskytování informací příchozím návštěvníkům a občanům města Hluboká nad Vltavou a okolí.

Informační a incomingový servis kompletně pokrývá veškeré aktivity dotýkající se návštěvníků našeho regionu a umožňuje využití všech možností, které Hluboká a okolí poskytuje. Nabídky ubytování, stravování, návštěvy kulturních akcí, historických zajímavostí a aktivního sportovního vyžití (cyklistika, golf, tenis, vodní sporty, pěší turistika atd.) jsou velmi široké.

Infocentrum města Hluboká nad Vltavou nabízí široký sortiment informačních materiálů, map, průvodců, pohledů a suvenýrů. Návštěvníkům jsou dále k dispozici informační letáky o městě Hluboká nad Vltavou v několika jazycích a výběr zajímavých publikací.

Návštěvníkům IC je k dispozici také rychlé občerstvení a příjemné posezení u kávy, kde mohou vstřebávat zážitky z návštěvy Hluboké nad Vltavou.

Samozřejmostí je bezplatný internet nejen formou wi-fi, ale i dvou stolních počítačů. Za poplatek nabízí kopírování, scanování a tisk.

Historie

Dne 28. června 2005 bylo slavnostně otevřeno v centru města Hluboká nad Vltavou na Masarykově třídě nové Infocentrum Hluboká s bezbariérovým přístupem.
Infocentrum bylo vybudováno nákladem 2,5 milionu za podpory Nadace Duhová energie a bylo vybaveno novými PC s přístupem k internetu za finanční podpory ze strukturálních fondů Evropské Unie v rámci projektu "Veřejně přístupný internet pro občany a návštěvníky Hluboké nad Vltavou".


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)