Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » muzeum, galerie » Galerie panenek Dolls Land - Praha 1 (galerie)

www.krasnecesko.cz/lokality/35465-galerie-panenek-dolls-land-praha-1-galerie.html

Galerie panenek Dolls Land - Praha 1 (galerie)

[ ID: 35465 ]           Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
1 ,


Turistický cíl Galerie panenek Dolls Land - Praha 1 (galerie)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Galerie panenek Dolls Land - Praha 1 (galerie)
Interiér ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie

Ve dvou sálech historického domu v Rytířské ulici na vás ve 43 výstavních expozicích čeká přes 1.000 panenek a 2.000 jejich doplňků. Součástí galerie je také sbírka 333 sběratelských Barbie s takovými skvosty, jako je například Barbie jako císařovna Josefína vyrobená v limitované edici 4.500 kusů pro celý svět.

Mezi sběratelskými panenkami uvidíte známé postavy z řad hudebních i filmových hvězd Barbie jako Cher, Bond Girl, Marylin Monroe, Elvis, Elizabeth Taylor nebo Shakira. Nechybí ani slavné filmové postavy Barbie v podobě Shreka, Harry Pottera, Jacka Sparrowa a Twilight ságy.

Pro příznivce módních kolekcí je připravena sbírka Barbie Basics a Barbie inspirované slavnými módními návrháři jako jsou Christian Dior, Versace, Christian Louboutin, Gorgio Armani nebo Givenchy. Milovníkům silných strojů se bude určitě líbit kolekce Barbie a Kena ve stylu Harley Davidson a dvě věrné kopie motocyklů Harley Davidson v měřítku 1:6.

Chloubou galerie je i nádherná kolekce Barbie Ferrari, doplněná modelem vozu Ferrari pro Barbie v měřítku 1:6. O tom, že Barbie není pouze „růžová princezna“ svědčí i kolekce Barbie Hard Rock a Barbie ve stylu Hippie a mnoho dalších.

Malí návštěvníci uvidí různé pokojíčky pro panenky, 3 patrový dům pro Barbie a Kena, Barbie loď, letadlo, autíčka Barbie a další zajímavosti. Kromě Barbie a Kena si zde našli své místo i postavičky slavných studentů ze školy Monster High.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze