Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihočeský kraj » okres Český Krumlov » pension » Penzion Sen - Černá v Pošumaví (penzion)

Penzion Sen - Černá v Pošumaví (penzion) [31199]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Ceník | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)


Moderní rodinný Penzion Sen se nachází v nejrozsáhlejší turisticky nejzajímavější oblastí jížních Čech v centru obce Černá v Pošumaví. Tato krásná oblast leží z převážné části v chráněné oblasti Šumava a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci.Penzion je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších penzionů v žádáné lokalitě "Lipno".        

Největší šířka vodní nádrže Lipno v obci Černá v Pošumaví vytváří příznivé podmínky pro jachting a windsurfing,na své si přijdou také vyznavači adrenalinových sportů a rybaření.Všechny turistické cíle jako jsou například Lipenská přehrada, Frymburk, Český Krumlov, šumavské lesy, Kramolín, Hochficht a mnohé další jsou dobře dostupné autem. Penzion Sen je ideálním výchozím bodem. Milovníci zimních sportů budou překvapeni blízkostí Ski areálu Kramolín nebo rakouským areálem Hochficht.

Penzion Sen Vám nabízí zcela nové ubytování s vlastní restaurací a příjemným posezením na terase. Pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny dle moderních standardů, wifi připojení na internet je samozřejmostí.

Pro větší skupiny je možná rezervace celého penzionu za výhodných podmínek.

V zimních měsících pořádáme týdenní balíčkové pobyty s lyžováním na nedalekém areálu Hochficht. Pobytové balíčky obsahují ubytování, polopenzi, skibas a skibus.

Nabízíme moderní  ubytování v 5 pokojích z toho 3 pokoje jsou dvoulůžkové a 2 pokoje třílůžkové
s možností dětské přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a připojením na internet - wifi po celém penzionu je zdarma.

V brzské době pro Vás připravujeme tři vícelůžkové apartmány.

Součástí Penzionu je moderní nekuřácká restaurace s 26 místy uvnitř a 45 místy na zastřešené venkovní terase.
Snídaně podáváme formou bufetu od 8.00 – 10.00 hodin .

Každý pokoj má svou specifickou barvu, ke kterému je přizpůsobena koupelna.

Přímo před penzionem se nachází vlastní parkoviště a dětský koutek s houpačkou a skluzavkou.
Pro ubytované hosty máme k dipozici uzamykatelné prostory na kola a lyže.

Penzion je vhodný pro aktivní i pasivní dovolenou. Možnost vodních sportů a koupání s písčitou nebo travnatou pláží s tobogánem nabízí cca 600m vzdálené Lipenské jezero.


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)