Vyhledávání lokalit (cílů)
Karlovarský kraj » okres Karlovy Vary » hotel, hostel » Spa Hotel Schlosspark - Karlovy Vary (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/30872-spa-hotel-schlosspark-karlovy-vary-hotel-restaurace.html

Spa Hotel Schlosspark - Karlovy Vary (hotel, restaurace)

[ ID: 30872 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


cena od
1869 Kč
do:6800
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační  Znak / logoTuristický cíl Spa Hotel Schlosspark - Karlovy Vary (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Nový pohostinný Spa Hotel "Schlosspark" se nachází v samém centru lázeňské zóny Karlových Varů-100 metrů od známého minerálního pramene Vřídla.  V blízkosti hotelu je velkolepý kostel sv. Máří Magdalény. Celý hotel je nově  zrekonstruován a propojen ze čtyř domů, kde je  zachována nejlepší tradice české architektury. Užijete si tak úchvatný výhled na Vřídelní kolonádu a chrám je možné přímo z okna hotelu.

Zapomeňte na problémy, odstrante stres a přijďte si odpočinout . Čekají zde na Vás program Balneoterapie a SPA. Balneoterapie je program pomocí minerálních vod, které jsou používány ve formě koupele, pití, inhalace, i jako přísada do zábalů, a jiné lázeňské péče.

Ubytování

Spa  Hotel Schlosspark se skládá ze čtyř budov. Po modernizaci  budov je uveden do provozu v dubnu 2010 jako čtyřhvězdičkový hotel. Ve Spa Hotelu Schlosspark je 28 standartních dvoulůžkových pokojů, 5 dvoulůžkových pokojů lux, 2 pokoje Schlosspark Suite a 1 prezidentské apartmá.

Hotel Schlosspark stojí v samotném srdci lázeňské čtvrti, několik málo kroků od Vřídelní kolonády. Prameny i exkluzivní nákupní centra se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu. Osobním automobilem můžete přijet přímo před hotel, pro dopravu po městě lze využít městské autobusy.

Výtah Vás doveze k našim komfortně zařízeným, klimatizovaným a velice klidným pokojům, jejichž standardním vybavením je televizor se satelitním příjmem, radio, minibar, pokojový trezor, telefon, fén a mnoho dalších maličkostí, které Vám zpříjemní pobyt.

Gastronomie

Začněte den u plných švédských stolů, nechte se rozmazlovat naší kuchyní a vychutnejte si vybrané nápoje v naší stylové restauraci
V hotelová restauraci je podle potřeby kapacita až 50 osob. Oběd a večeře se připravují podle denního menu. Můžete si vybrat jídlo podle svých přání, a ne pouze v rámci dietních programů. Ke každému jídlu je možno vybírat saláty ze salátového bufetu. Volné odpolední hodiny můžete strávit na naší prosluněné terase, kde máte možnost grilování, nebo odpočívat v zahradě, která volně navazuje na park, nacházející se v bezprostřední blízkosti Spa Hotelu Schlosspark. Na závěr dne je pro Vás připraveno příjemné posezení a hudba v našem lobby baru.

 

 


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze