Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Moravskoslezský kraj » okres Opava » ubytování v soukromí » Penzion Hajírna - Opava (pension)

Penzion Hajírna - Opava (pension) [30818]
Nabízíme ubytování v soukromí 3 apartmánů. Jeden ubytovací prostor je vybaven koupelnou s rohovou vanou, dálší dva sprchovacím koutem a vanou. Apartmány mají samostatnou toaletou a kuchyň, Tv,Sat,wi-fi internet.Lednička,ručníky,teplá voda a topení po celý rok a den jsou samozřejmostí.

Dovedeme levně ubytovat jak jednotlivce,tak skupiny až 30 osob,také nabízíme možnost přistýlky pro nejmenší hosty penzionu.V naši ubytovně se nebráníme ani Vašim zvířátkám, jsou v penzionu vítány.

Jeden apartmán je umístěn v podkroví,dálší v patře činžovního domu blízko centra Opavy, na tichém místě.Ubytovna se nachází poblíž všech opavských nádraží,MHD, restauračních zařízení,obchodu Lídl

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, zaměstnance firem, mladé lidi, turisty navštěvující Opavu.Ubytovna je blízko Slezské univerzity a všech jejích poboček,taktéž blízko opavské nemocnice.

Výhodou ubytovny je také možnost vlastního vaření v plně vybavených kuchyních. Tím jsou apartmán a pokoje vhodné ke krátkodobým a střednědlouhym pronajmu.  

Budete přijemně překvapeni cenou našeho levného  ubytování ve srovnání s ostatními opavskými penziony a ubytovny.

Ubytování Opava spojuje výhody levného penzionu  s domáckou atmosférou pro Váš příjemný pobyt


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)