Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Královéhradecký kraj » okres Trutnov » pension » Penzion Natty - Vladislav Dyntera - Černý Důl (penzion)

Penzion Natty - Vladislav Dyntera - Černý Důl (penzion) [30703]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Ceník | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)


Penzion NATTY se nachází v překrásné scenérii Krkonoš, na úpatí Černé Hory (1299 m n.m.) na severovýchodě České republiky v zimním středisku Černý Důl, který je na polovině cesty mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou.

Dostupnost autem či autobusem je dobrá, po dálnici z Prahy na Mladou Boleslav a dále na Jíčín, Novou Paku, Vrchlabí a Černý Důl (směr Jánské Lázně, 4km). Jestliže se rozhodnete přijet vlastním vozem, můžete přijet až k penzionu. Parkování je zajištěno přímo u domu a je zahrnuto v ceně pobytu.

Penzion NATTY je zcela nový, je postaven v architektonicky atypickém stylu a splní přání i těch nejnáročnějších hostů. Každý z celkem 12-ti prostorných pokojů (pěti až dvoulůžkových) je vybaven TV, koupelnou a WC.

V přízemí penzionu je umístěna společenská místnost, která je vybavena TV se satelitem a krbem, který ještě umocňuje příjemnou až rodinnou atmosféru tohoto penzionu. V přízemí jsou ještě dvě kuchyňky, kde je možnost samostatného vaření. V penzionu je rovněž zaveden internet wi-fi.

Stravování je zajištěno v objektu. Kromě toho Vám nabízíme k využití nové posezení u ohně či nově rekonstruovaného krbu. Navíc byl venkovní prostor u ohniště vydlážděn a posezení u ohně je teď již maximální idylka!!

Pro gurmány je tu nabídka sedmi restaurantů přímo v Černém Dole. Dále jsou tu 3 půjčovny lyží, 2 obchody s potravinami, pošta a hotel se všemi dalšími službami (tenis, biliár, šipky, bowling, atd.).

V případě, že jste se rozhodli k pobytu v našem rodinném penzionu NATTY, jste co nejsrdečněji vítáni a my Vám zároveň obratem zašleme bližší informace o příjezdu, pobytu a samozřejmě cenách.

Zima:

Penzion NATTY je umístěn v krásném zalesněném prostředí chráněné krajinné oblasti Krkonoš. V těsné blízkosti (cca 100 m) se nachází čtyři lyžařské vleky a dvě nově vybudované sedačkové lanovky (délka 1000 a 700 m). Všechny sjezdovky jsou uměle dosněžovány.

Nově je zavedeno noční lyžování, kamerový systém a Panorama, kde si každý den můžete na programu ČT 2 ověřit povětrnostní podmínky v Černém Dole.

Léto:

Nově byl vybudován krytý plavecký bazén s protiproudem, saunou a s nabídkou relaxačních masáží. Taktéž byl nově vybudován venkovní gril s udírnou, kde pečeme selátka a krůty. V areálu je k dispozici také dětské hřiště.


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)