Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Ústecký kraj » okres Chomutov » hotel, hostel » Hotel Zámeček - Kalek (hotel, restaurace)

Hotel Zámeček - Kalek (hotel, restaurace) [30637]


foto Hotel Zámeček - Kalek (hotel, restaurace)
    Pokoj ()

24 24 9

Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek v 9 pokojích v 1. patře areálu.

Každý pokoj má lůžka o šíři 90 cm, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, WC, koupelny mají podlahové topení. Apartmán je dvoupodlažní a je vybaven vanou s vířivkou, navíc samostatné WC. Na pokojích jsou TV LCD s úhlopříčkou 102 cm, satelit, přípojka internetu, IP telefon s přímou volbou s levnějším voláním zvláště do zahraničí, minibar. Na pokoj je možno připravit dětskou postýlku pro děti do 2 let.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v době 7:00 - 9:30 hod. Švédský stůl obsahuje: pečivo, káva, čaj, sodovka, džus, ovoce, zelenina, salám, sýr plátkový, sýr tavený, máslo, džem, med.

Apartmán má schodiště do podkroví, kde je dětská ložnice. Do apartmánu je možno uložit i na přistýlky až 6 osob. Přistýlka je rozkládací křeslo o šíři 80 cm a nahrazuje plnohodnotně lůžko. Lůžka mají latexové matrace o výšce 18 cm, které jsou doporučovány pro relaxaci a zdravý spánek. Přikrývky a polštáře mají duté vlákno, ve skříni u každého pokoje jsou připraveny záložní přikrývky a polštáře pro hosty. Vestavěná skříň má úschovný prostor a odkládací prostor na zavazadla. V pokoji je psací stůl s minibarem. Minibar je vybaven alko i nealko nápoji.

Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek v 9 pokojích.

Restaurace

Interiér restaurace je moderně zařízen, restaurace je v několika úrovních, nepatrně oddělených. Nechybí krb s uzavřeným ohněm a pohovkami. Potěšit se můžete dobrým jídlem a také nápoji v dobrých cenách a malých porcích. Celková kapacita restaurace je 50 míst.

Výhled z restaurace je také na dětské hřiště, kde můžete sledovat pohyb dětí, aniž byste museli být přímo na hřišti. Samozřejmě je nutné děti dozorovat. Jídelní lístek nabízí výběr specialit české a slovenské kuchyně.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)