Vyhledávání lokalit (cílů)
Karlovarský kraj » okres Karlovy Vary » hotel, hostel » Hotel Johann - Smolné Pece (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/29784-hotel-johann-smolne-pece-hotel-restaurace.html

Hotel Johann - Smolné Pece (hotel, restaurace)

[ ID: 29784 ]         


HODNOCENÍ
90%
hodnotitelů: 2


cena od
450 Kč
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační
kompletní ceník  Znak / logoTuristický cíl Hotel Johann - Smolné Pece (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel Johann - Smolné Pece (hotel, restaurace)
Budova hotelu ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
35 14


Hotel JOHANN najdete v malebném prostředí Podkrušnohoří v obci Smolné Pece , vzdálené 10 km od lázeňského centra Karlových Varů. Pro naše hosty nabízíme ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizorem a satelitním příjmem, většina z nich také balkonem. Pokoje vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi.

K příjemnému ubytování patří také kvalitní a vytříbená kuchyně. Proto jsme pro Vás připravili několik specialit z naší domácí kuchyně, které si můžete vychutnat jak při posezení v příjemné restauraci, tak na terase s výhledem na okolní přírodu. K jídlu Vám nabídneme Plzeňské pivo nebo výběr z Moravských vín.

Jestliže máte důvod k oslavě, nabízíme Vám správné prostředí pro svatby a slavnostní příležitosti. K dispozici je salonek pro uzavřenou společnost 25 osob, který je také vhodný pro školení a semináře. Zeptejte se nás, a my Vám sestavíme MENU a program podle Vašeho přání.

Pro příznivce zimních sportů nabízejí lyžařská střediska ve vzdálenosti asi 10 až 15 km upravené běžecké stopy a sjezdovky v areálech Pernink, Nové Hamry, Boží Dar a Klínovec. V některých střediscích je možno využít služeb půjčovny lyžařského vybavení a pro začátečníky lyžařské školy. Od jara do podzimu se nabízí ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo houbaření.

V okolí lze navštívit lázeňská města - Karlovy Vary, Mariánské nebo Františkovy Lázně, Kynžvart, státní zámek Bečov, hrad Loket, klášter premonstrátů v Teplé, nebo přírodní rašeliniště Kladská a další zajímavosti Západních Čech.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze