Vyhledávání lokalit (cílů)
Královéhradecký kraj » okres Rychnov nad Kněžnou » hotel, hostel » Hotel U Splavu - Kostelec nad Orlicí (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/29781-hotel-u-splavu-kostelec-nad-orlici-hotel-restaurace.html

Hotel U Splavu - Kostelec nad Orlicí (hotel, restaurace)

[ ID: 29781 ]         


HODNOCENÍ
85%
hodnotitelů: 1


cena od
200 Kč
do:400
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační


  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
žlutá cyklotrasa
4312 , ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel U Splavu - Kostelec nad Orlicí (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel U Splavu - Kostelec nad Orlicí (hotel, restaurace)
Budova hotelu ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
43 43 19


Hotel U Splavu se nachází v klidném a malebném údolí rekreace a sportu na břehu Divoké Orlice, naproti lesoparku Lipová stráň, nedaleko centra města Kostelec nad Orlicí. Díky své poloze a poskytovaným službám je hotel vhodný pro rodinnou rekreaci i ubytování pracovníků firem, konání firemních a rodinných akcí. Kolem hotelu U Splavu vedou turistické a cykloturistické stezky. Cyklistům je k dispozici místnost na uskladnění kol a půjčovna horských kol. V sousedství hotelu se nachází koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí. Možnost rybaření. Parkoviště se nachází přímo pod balkony pokojů. Celý objekt je pokryt bezdrátovým připojením k internetu. Hotel nabízí svým hostům celoročně pohodlné ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech v prvním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na řeku, do údolí a na vzdálené centrum města. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pobyt se psem za poplatek. Celková kapacita hotelu U Splavu v Kostelci nad Orlicí je 43 lůžek v 19 pokojích. U některých s možnosti přistýlky. Součástí hotelu je restaurace s otevírací dobou, která se mění podle ročních období. V restauraci hotelu U Splavu je taneční parket, bar a nekuřácký salonek s krbem. V letním období je v provozu zahrádka. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky nápojů a jídel. Samozřejmostí je možnost sjednání snídaní (+70 Kč) a polopenzí (+150 Kč), plná penze (+230 Kč). Pivo Staropramen, Pilsner Urquell, výběr z moravských jakostních odrůdových a přívlastkových vín. Hotel nabízí možnost sjednání projížďky na koni nebo grilování kýt na hotelovém grilu či zajištění teambuildingových programů .... a to vše v klidné rekreační části Kostelce nad Orlicí, přímo na břehu řeky Divoké Orlice. Hotel je skvělým výchozím bodem pro Vaše výlety do okolí. Cyklisté mohou využít cyklobus jezdící z Palackého náměstí v Kostelci nad Orlicí do Orlických hor. 


strana 1


Bereme následující poukazy:

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze