Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Moravskoslezský kraj » okres Frýdek-Místek » chata, chalupa » Chata na Prašivé - Vyšní Lhoty (horská chata)

Chata na Prašivé - Vyšní Lhoty (horská chata) [28809]
Horská chata na Prašivé leží v CHKO Beskydy v nadmořské výšce 706 m. Jedná se o architektonicky jedinečnou dřevěnou chatu z roku 1921. Poblíž chaty se nachází dřevěný kostel sv. Antonína z roku 1640.

Pozice chaty je výhodná, neboť chata na Prašivé leží  na začátku hřebene a je proto ideálním výchozím místem jak pro pěší turistiku a příznivce cykloturistiky v létě, tak i pro běžkaře v zimě. Dojezd autem je možný až k chatě (v zimním období jsou nutné sněhové řetězy) v létě se k nám dostanete i autobusem.

Venku je k dispozici zahrádka s obsluhou, dětské houpačky a ohniště.  Uvnitř je místnost pro ubytované s dětským koutkem a TV. V předsíni chaty je unikátní exemplář vycpaného medvěda. V celém objektu a blízkém okolí je pokrytí Wi-Fi internetovým signálem.

Pokud se rozhodnete u nás přenocovat, nabídneme ubytování až 25 osobám, což je kapacita chaty. K dispozici je také rekonstruované sociální zařízení.

Všem návštěvníků nabízíme občerstvení a nabídku jídel z naší vyhlášené domácí kuchyně. Jídelní lístek naleznete v sekci Restaurace.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)