Vyhledávání lokalit (cílů)
Středočeský kraj » okres Nymburk » pension » Retro P. - Poděbrady (penzion)

www.krasnecesko.cz/lokality/28687-retro-p-podebrady-penzion.html

Retro P. - Poděbrady (penzion)

[ ID: 28687 ]         

Turistický cíl Retro P. - Poděbrady (penzion)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Pokud patříte mezi hosty hledající lázně Poděbrady plné komfortu či romantiky, jistě oceníte nekuřácké ubytování v pokoji Retro-P., s výhledem na fontánu a do korun stromů v lázeňském parku.

Pro hosty, kteří navštíví Poděbrady v souvislosti s pracovní cestou či hodlají aktivně poznávat okolí a v pokoji Retro P. nebudou trávit mnoho času, doporučujeme knihovat Retro Classic (bez romantického aranžmá).

I tato varianta Vám nabízí pohodlí komfortního dvoulůžkového pokoje s výhledem do lázeňského parku a na fontánu. Pokoj je vybaven nábytkem ve stylu Richelieu, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a sejfem. Obrázky ze "starých časů" na stěnách Vás vrátí do počátků lázeňství v Poděbradech. Kromě koupelny se sprchou, WC a vysoušečem vlasů patří k soukromí hostů vkusně zařízená předsíň.

V hotelu Bellevue-Tlapák, vzdáleném od Vašeho "Retra P." pouze 200 m, si můžete dopřát bohatou bufetovou snídani nebo relaxovat v jeho balneoprovozu.

Při procházce parkem můžete ochutnat léčivou Poděbradku přímo z pramene (150 m od Retra P.). V bezprostřední blízkosti najdete další hotely a lázeńské domy, kde můžete relaxovat při procedurách nebo se večer pobavit při tanci.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze