Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Plzeňský kraj » okres Plzeň-město » restaurace, hostinec » Restaurace Ve Vilách - Plzeň (restaurace)

Restaurace Ve Vilách - Plzeň (restaurace) [28654]


foto Restaurace Ve Vilách - Plzeň (restaurace)
    Budova restaurace ()

Restaurace Ve vilách je dobře zavedená restaurace s profesionálně vyškoleným personálem a špičkovým šéfkuchařem. Již několik let Vám nabízíme posezení v příjemném prostředí naší restaurace a v pečlivě upravené zahradě. Překvapíme Vás širokým výběrem specialit z italské, americké a mexické kuchyně. K dispozici je také salátový bar s bohatým výběrem a široká nabídka sladkých zákusků po jídle.  

V nabídce naší restaurace naleznete také pravé japonské SUSHI. Náš personál vyškolil světoznámý šéfkuchař Billy, který je znám přípravou jídel pro světoznámé osobnosti, jakými jsou Michael Douglas nebo Donald Trump. Billy naší restauraci pravidelně navštěvuje a stále předává našemu personálu nové poznatky a recepty. Hosty naší restaurace jsou také známé osobnosti. Bylo nám ctí několikrát pohostit prezidenta republiky Václava Klause, plzeňského tenistu Tomáše Šmída, současného amerického velvyslance, herce Miroslava Donutila, v roce 2005 zde měl vernisáž svých obrazů Karel Gott, a mnoho dalších.

Náš jídelníček velmi často obměňujeme, abychom našim zákazníkům připravili co nejširší možnou nabídku. Nabízíme Vám zajištění cateringových akcí, včetně organizace v prostorách firmy, vánoční firemní oslavy, svatební hostiny, včetně možnosti obřadu v interiéru naší restaurace, na přání zákazníka připravíme i pokrmy, které nejsou v nabídce našeho jídelního lístku. Stálým klientům zasíláme pravidelné změny jídelníčku e-mailem.

Nabízíme Vám také možnost svatebního obřadu a hostiny na naší terase s krásným výhledem do zahrady. Zahrada je také osazena krásným jezírkem s rybičkami a želvami. Možnost výborného parkování před restaurací. Přijímáme platební karty.

  
Úterý
Každé uterý pro Vás připravujeme čerstvé domácí  těstoviny  a to pokaždé v jiné formě a úpravě dle našeho šéfkuchaře.

Čtvrtek
Každý čtvrtek pro Vás vybíráme ty nejčerstvější ryby. Široká nabídka pokrmů z těchto ryb je připravována na objednávku.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)