Vyhledávání lokalit (cílů)
Ústecký kraj » okres Chomutov » hotel, hostel » Hotel Mertin - Chomutov (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/27445-hotel-mertin-chomutov-hotel-restaurace.html

Hotel Mertin - Chomutov (hotel, restaurace)

[ ID: 27445 ]         

Turistický cíl Hotel Mertin - Chomutov (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


 

Hotel MERTIN je malý, nově zrekonstruovaný hotel, otevřený v roce 2009. Je umístěný v blízkosti historického centra, výhodná je pěší vzdálenost od všech pamětihodností a také Kamencového jezera, jediného svého druhu na světě a Podkrušnohorského zooparku.

Nabízíme kvalitní ubytování v 10 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 5 nekuřáckých, vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení (sprcha, wc, fen), LCD televizory se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, trezor, telefon, připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Ve stylové hotelové restauraci pro 35 osob je také internet. Přilehlý salonek skýtá asi 30 míst. V letních měsících je otevřená terasa s 35 místy. Pro hotelové hosty je k dispozici infra sauna pro 4 osoby a malé fitness.

U hotelu je uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem.

Stylová restaurace pro 35 osob nabízí velký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, zvlaštně Můžete si pochutnat na specialitách ze zvěřiny na jídlech grilu. V restauraci je take internet. Přilehlý salonek pro asi 30 osob k Pořádání přátelských posezení rodinných oslav. V letních měsích je pro Vás otevřena letní terasa.

Pro hotelové hosty je k dispozici infra sauna pro 4 osoby malé fitness. U hotelu je Uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systemem.

 


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze