Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihočeský kraj » okres Český Krumlov » pension » Penzion U Trojice - Český Krumlov (penzion, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/27081-penzion-u-trojice-Cesky-krumlov-penzion-restaurace.html

Penzion U Trojice - Český Krumlov (penzion, restaurace)

[ ID: 27081 ]         


HODNOCENÍ
17%
hodnotitelů: 2


cena od
350 Kč
do:550
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační  Znak / logoTuristický cíl Penzion U Trojice - Český Krumlov (penzion, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Penzion má dvoulůžkové a třílůžkové pokoje vybaveny sprchou a WC. Možnost celodenního stravování. Na ubytování od tří nocí poskytujeme slevu!!! Do centra Českého Krumlova je to pěšky 5 minut. Pro milovníky sjíždění řeky Vltavy je vzdálena pouze 500m.

Restaurace je oblíbená pro svou velmi dobrou kuchyni, kde najdete každý své zamilované jídlo, pro které se sem budete vracet, tak, jak je tomu již dnes. Je stylově zařízená, se salonkem pro 40 osob, barem pro 25 osob a letní teráskou pro 35 osob s velmi příznivými cenami a samozřejmě rychlou obsluhou. Denně vaříme osm druhů hotových jídel a dvě jídla na polední menu, které se skádá z polévky a hotového jídla za 55,- nebo 65,-Kč. Samozřejmostí jsou také jídla na objednávku, ryby, drůbež, předkrmy, poháry, saláty, steaky, špízy a jiné speciality. Dále Vám můžeme nabídnout na letní terásce grilování kuřat, uzených kolen, ryb, špízů, steaků, klobás a jiných dobrot. Pro milovníky pivečka točíme Gambrinus, Plzeň, Kozel tmavý a Budvar.

Na objednání Vám připravíme v našem salonku svatební hostinu, rodinné a firemní oslavy, školení pro skupiny - to vše za bezkonkurenční ceny a zejména pro firmy za výhodných platebních podmínek! Dále nabízíme možnost stravování zájezdů pro které připravíme menu ze tří druhů, které se skládá z polévky, hotového jídla nebo jídla na objednávku a zákusku. Možnost také závodního stravování s rozvozem až do Vaší firmy. Parkování autobusů a osobních aut možné přímo před restaurací.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze