Vyhledávání lokalit (cílů)
Plzeňský kraj » okres Domažlice » pension » Penzion Český les - Česká Kubice (penzion, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/26938-penzion-Cesky-les-Ceska-kubice-penzion-restaurace.html

Penzion Český les - Česká Kubice (penzion, restaurace)

[ ID: 26938 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Penzion Český les - Česká Kubice (penzion, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
25


Restaurace s pensionem je situována na úpatí nejvyšší hory Českého lesa Čerchov a leží na hraničním přechodu Folmava. Tento přechod měl velmi bohatou historii, setkávali se zde lidé, obchodníci, ale i vojáci v přátelství i válkách. V okolní krásné přírodě, která díky uzavřené hranici vydržela do dnešní doby neporušená, najdete velké lesní komplexy, zapomenuté druhy hub a množství lesních plodů. Milovníky turismu potěší i nesčetné nově vybudované turistické a cyklistické stezky, které vedou jak na české, ale i na německé straně.

Penzion má 3 dvojlůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj, všechny s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, televizí a přípojkou na internet, domácí zvířátka jsou také naši milí hosté.Pokoje jsou situovány na jih a tak hosty budí jen ranní paprsky slunce a vůně připravovaných jídel.

 

Restaurace je otevřena denně od 11:00 do 20:00 hod. Kapacita je 50 míst v restauraci, 50 míst v zimní zahradě a 60 míst na letní terase. Obě terasy jsou situovány na jih s krásným výhledem do údolí Bavorska.Útulné prostředí, zejména v deštivých a zimních dnech, navozují dvoje krbová kamna.

 

Hlavním pilířem restaurace je tradiční česká kuchyně s nezapomenutelnou svíčkovou, vepřovou pečení, kachnou, několika druhy gulášů a nechybí samozřejmě ani nefalšované a hutné polévky jako je cibulačka, česnečka a slepičí. Mezi oblíbená jídla patří také speciality ze zvěřiny a ryb a to vše doplněné oblíbeným plzeňským Prazdrojem a německým kvasnicovým Aldersbachrem.

 


strana 1


Bereme následující poukazy:

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze