Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihomoravský kraj » okres Brno-město » bowling, kuželky » Bowling Stodola - Brno-Komín (bowling)

Bowling Stodola - Brno-Komín (bowling) [26857]Bowling Stodola Brno je skloubením dobré kuchyně a skvělé zábavy již od roku 2005. Každý rok si u nás zahraje bowling více jak 40 000 hostů. Jsme ideálním místem pro firemní akce či rodinné oslavy.

Bowling Stodola má výhodnou polohu nedaleko centra v Brně Komíně v blízkosti zastávek MHD. Pokud se k nám vydáte autem, bez problému zaparkujete na našem vlastním parkovišti.

Široký výběr jídel a nápojů na jedné straně a plně automatizované profesionální dráhy na straně druhé jsou dnes pro každé větší bowlingové centrum samozřejmostí. Bowling Stodola Brno má ale oproti ostatním hernám něco navíc. Náš interiér je prostorný, útulný, nadstandardně vybavený a hosté se u nás dobře cítí.

Ať už si k nám přijdete zahrát bowling, billiard nebo petanque, vždy vás rádi přivítáme a obsloužíme. Mezi jednotlivými hrami můžete ochutnat některé z našich chutných jídel nebo si po hře odpočinout u dobrého vína. U nás si vybere každý – v našem Bowling Stodola Brno máme na výběr z celkem 4 točených piv, včetně nealkoholického pro řidiče. A pokud máte v oblibě míchané nápoje, i ty vám rádi připravíme.

Jsme rádi, že k nám chodíte a vaši přízeň si chceme udržet i do budoucna :)

Jsme prostě Bowling jak Brno! :)


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)