Vyhledávání lokalit (cílů)
Jihočeský kraj » okres Tábor » hotel, hostel » Hotel U Draka - Bechyně (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/26731-hotel-u-draka-bechyne-hotel-restaurace.html

Hotel U Draka - Bechyně (hotel, restaurace)

[ ID: 26731 ]         


HODNOCENÍ
68%
hodnotitelů: 3


cena od
420 Kč
ceny za dospělou osobu a den
uvedené ceny jsou orientační  Znak / logoTuristický cíl Hotel U Draka - Bechyně (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Hotel se nachází v regionu rozkládajícím se mezi Táborem, Pískem a Českými Budějovicemi v lázeňském městě Bechyně. Město se nachází v malebné krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutná. Ráj pro rybáře, houbaře a milovníky turistiky.

Nedaleko hotelu se nachází fotbalový stadion s umělým trávníkem, tenisové kurty (i s krytou halou), minigolf, letní koupaliště. 7 km od hotelu je golfové hřiště o 9 jamkách..

Velmi zachovalé historické jádro města, představuje od roku 1990 jednu z nejhodnotnějších městkých památkových zón v Čechách. Můžete navštívit  Bechyňský zámek, kostel sv. Matěje, františkánský klášter, Alšovu Jihočeskou galerii, Městké a Hasičské muzeum, Muzeum turistiky(první muzeum tohoto zaměření v České republice), Muzeum Vladimíra Preclíka nebo 50 metrový železobetonový most nad řekou Lužnice. 

Ochutnat kulinářské umění našich kuchařů můžete v restauraci, jídelně, "M" baru s letní terasou, za příznivého počasí na předzahrádce.

Celková kapacita Hotelu u Draka je 20 ubytovacích míst a služby poskytujeme celoročně. Nabízíme 3 apartmány a 7 dvoulůžkových pokojů, s možností přistýlek. Pokoje jsou nově zrekonstruované a mají vlastní wc, sprchový kout, ledničku, televizi a telefon. V prostorách hotelu je kadeřnický salón.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze