Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Vysočina » okres Žďár nad Sázavou » pension » Farma u Vojtků - Moravské Křižánky (penzion)

Farma u Vojtků - Moravské Křižánky (penzion) [26590]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Ceník | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)
foto Farma u Vojtků - Moravské Křižánky (penzion)
    Farma ()


Zdravíme Vás a vítáme na farmě rodiny Vojtkovy z Brna  ze Žabin od Rosničky, toho času v Křižánkách na Vysočině v navě postavené chalupě ve stylu farmy.

Rádi bychom Vás pozvali na malou rodinnou farmu s ovcemi, kozami a koňmi u Kyšperského rybníka na modré značce k  Devíti skalám.  

K pronájmu si Vám dovolujeme nabídnout 2 samostatné apartmány. V každém apartmánu jsou 3 pokoje, kuchyň a koupelna se sprchovým koutem a  WC, celkem 16 lůžek. A dále 2 pokoje  na hlavní budově - dvojlůžkový  a třílůžková zelená ložnice.

Koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatný WC, plně vybavená kuchyňka s velkou lednicí a mrazákem na zmražování hub, mikrovlná trouba, pořítač s internetem, společenská místnost s TV a zvukovou aparaturou včetně karaoke.  

Ukážeme Vám místa s houbami, borůvkami a třešněmi.

Koupání, rybaření a v zimě i  bruslení na přilehlém  Kyšperském rybníku.

Na každém pokoji TV, ve společenské místnosti počítač s internetem  a hrami, venkovní ohniště, gril, posezení pod přístřeškem s výhledem na rybník.

Internet v celém objektu i na loďce na rybníku je samozřejmostí. Rovněž máme pro Vás k zapůjčení horská kola pro poznávání krajiny.

Můžeme Vám nabídnout  i ubytování  na Hájence pod Devíti skalami v Křižánkách, třeba i s koňmi. Cena s vlastním spacákem 100 Kč/noc, 200,- Kč s povlečením.

Na hájence je i hospůdka a ubytování pro 30 turistů , velká společenská místnost se silnou aparaturou a CD, počítač s internetem.

Na našich stránkách se Vám pokusíme ukázat to nejlepší z centrální Vysočiny kolem Křižánek, Blatin, Březin, Milov a Svratky. Pokusíme se zdokumentovat aktuální události v Křižánkách.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)