Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Jihomoravský kraj » okres Brno-venkov » pension » Rozsocháč - Rosice (penzion, restaurace)

Rozsocháč - Rosice (penzion, restaurace) [26053]Restaurace ROZSOCHÁČ se nachází v Rosicích u Brna pod sídlištěm Kamínky na křižovatce ulic Na Mýtě a Říčanská. Parkování přímo před restaurací umožňuje pohodlnou zastávku nejen cestujícím na trase Brno - Třebíč. Naše nekuřácká restaurace s kapacitou 55 míst Vás přivítá vkusným prostředím, příjemnou obsluhou a výbornou kuchyní. Pro kuřáky nabízíme posezení ve stavebně oddělené části restaurace s možností sledovat plazmovou televizi.

V letních měsících také nabízíme osvěžující a bezpečné posezení na zahrádce. Splnit co nejlépe přání zákazníka je naší prioritou. Chcete-li mít jistotu, že v restauraci Rozsocháč bude volný Váš oblíbený stůl, rezervujte si jej na telefonním čísle +420 605 338 483. Stůl Vám bude rezervován na danou hodinu (rezervace je zajištěna do max. 15 minut po určeném čase).

Restaurace byla postavena v roce 2007 a svým vybavením splňuje nejpřísnější evropské normy. V roce 2010 jsme také dokončili podkrovní ubytování, které nabízíme za velice příjemné ceny.

K příjemnému posezení a pobytu Vás srdečně zve personál restaurace „Rozsocháč“


strana 1
    Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)