Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » restaurace, hostinec » Kozlovna I.p. 1874 - Praha 10 (restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/25715-kozlovna-i-p-1874-praha-10-restaurace.html

Kozlovna I.p. 1874 - Praha 10 (restaurace)

[ ID: 25715 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka zelená značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Kozlovna I.p. 1874 - Praha 10 (restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Přijďte ochutnat naši kuchyni, která Vám nabídne například vynikající do křupava pečená vepřová kolena,pečená žebírka v domácí marinádě, steaky, křídla a jiné dobrůtky. Pro velké gurmány stojí za zmínku kozlíkovské speciality,jako jsou například jehněčí burger nebo jehněčí klobásky, které jistě uspokojí všechny Vaše chutě. Neopomenutelnou samostatnou kapitolou jsou čerstvé saláty a dezerty naší výroby. Rádi bychom Vás upozornili na pravidelně aktualizované polední menu. Čepujeme tankového Velkopopovického Kozla 11, Pilsner Urquell, Velkopopovický kozel tmavý a jako novinku točený Cider! Náš bar je zásoben širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů. Kapacita je 112 míst, restaurace je rozdělena na prostor pro kuřáky a nekuřáky. Rádi pro Vás uspořádáme firemní oslavy, rauty, svatby, promoce a jiné společenské akce.

Pivo z tanku!

Říká se, že sládek pivo vaří a hostinský ho dělá. Je to stejná věda jako jakákoli jiná činnost, která se dělá dobře a s láskou. V restauraci Kozlovna l.p. 1874 se vám snažíme nabídnout nejvyšší možný standard pivní kultury. Pivo je skladováno v tancích po pětistech litrech a od uvaření sládkem až po expedici do tanků, které naplní cisterna pivovaru, nepřijde s ničím jiným do styku. Proto nepotřebuje úpravu jako sudové nebo lahvové pivo a má nezaměnitelnou přírodní chuť a aroma. Do těchto tanků je pod tlakem přiváděn vzduch, který zajistí expedici piva do pípy. Tato technologie zaručuje nejkvalitnější a nejšetrnější uskladnění a expedici. Jinými slovy: jaké pivo sládek uvaří, takové Vám přineseme. Bez příměsí hnacích plynů, bez dotyku lidské ruky. Je to pivo ve své ryzí podobě.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze