Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Arpacay hostel - Praha 1 (hostel)

www.krasnecesko.cz/lokality/25687-arpacay-hostel-praha-1-hostel.html

Arpacay hostel - Praha 1 (hostel)

[ ID: 25687 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Arpacay hostel - Praha 1 (hostel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


ARPACAY BACKPACKERS hostel naleznete v centru Prahy na Malé Straně, v malebné Nerudově ulici vedoucí k Pražskému Hradu vzdálenému pouhých 120 metrů. Z hostelu pohodlně dojdete ke všem hlavním památkám v Praze, na Staroměstské náměstí i na Karlův most (10 min pěšky).
Hostel samotný je situován v jedinečné historické budově z 16. století a Vy si můžete užít nádherný výhled přes střechy Malé Strany přímo z Vašeho pokoje. Hostel nabízí různé typy ubytování od komfortního dvou-/třílůžkového pokoje až po velké dormitory. Všechny dormitory v hostelu jsou vybaveny osobními uzamykatelnými boxy a dřevěnými postelemi s komfortními matracemi.
Ráno Vám zpříjemní naše snídaně formou bufetu od 7 do 11 hodin (cena 75,- Kč/osobu). Během dne je Vám k dispozici plně vybavená samoobslužná kuchyně, kde si můžete sami uvařit Vaše oblíbené jídlo. Wifi a 3 počítače s internetem ZDARMA v naší útulné stylové společenské místnosti Vám pomohou naplánovat další cestovatelské plány či být v kontaktu s Vašimi přáteli doma. Nebo si můžete jen tak pohovět na našich pohodlných gaučích v salónku s širokoúhlou LCD TV, kde potkáte spoustu lidí v jakoukoliv denní či noční dobu. Pivo v teplých dnech nejlépe chutná na naší stinné pavlači. Recepce je pro Vás otevřena 24H denně a po celý den zde můžete zdarma vyžít naši úschovnu zavazadel.
Jeden z nejlepších steak restaurantů v Praze – Cowboys – naleznete přímo ve stejné budově jako náš hostel. Jídlo si můžete vychutnat v jejich sklepní restauraci nebo na jejich úžasné obrovské terase s panoramatickým výhledem na celou Prahu.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze