Vyhledávání lokalit (cílů)
Vysočina » okres Žďár nad Sázavou » hotel, hostel » Hotel Klas - Měřín (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/25509-hotel-klas-merin-hotel-restaurace.html

Hotel Klas - Měřín (hotel, restaurace)

[ ID: 25509 ]         

Turistický cíl Hotel Klas - Měřín (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Hotel Klas se nachází v městečku Měřín, založeném již ve 13. století, na trase mezi Jihlavou a Velkým Meziříčím.

Nabízíme Vám komfortní ubytování ve stylově zařízených a vybavených pokojích s možností přistýlky. Součástí pokojů je i vlastní sociální zařízení.

Díky dobré dostupnosti z dálnice D1, Vám nabízíme jak krátkodobé ubytování v domácím prostředí při Vašich cestách, tak i dlouhodobější pobyty. V malebném prostředí a přírodě Českomoravské vrchoviny Máte možnost bohatého rekreačního vyžití s možností pěší turistiky, cyklistiky, houbaření a rybaření. V blízkosti můžete v letním období využít možnosti koupání v Aquaparku Vodní ráj v Jihlavě a koupaliště ve Velkém Meziříčí. V zimních měsících pak možnost sjezdového lyžování ve Velkém Meziříčí a Dědkově a využitím běžeckých tratí v Novém Městě na Moravě.

Z hlediska kulturního vyžití můžete navštívit přímo v Měříně kostel sv. Jana Křtitele a v okolí pak mnoho zámků a zřícenin. Hotel Klas V hotelové restauraci rádi přivítáme každého, kdo se přijde najíst, nebo posedět s přáteli v příjemném prostředí. Proto jsme pro Vás připravili široký výběr jídel z minutkové kuchyně, velký výběr italské pizzy, u které je kladen velký důraz na kvalitu a čerstvost ingrediencí a v neposlední řadě také široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Pro Vaši naprostou spokojenost podáváme polední menu, kdy si můžete vybrat ze čtyř hlavních chodů. Na základě objednávky můžete využít i naší služby rozvozu poledního menu, pizzy a jiných specialit. Pro významné životní a firemní události je k dispozici salonek i restaurace kde Vám rádi připravíme slavnostní tabuli, raut, banket či jiné akce dle Vašich přání.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.


Akce v okolí

odrážka Zámek Žďár nad Sázavou
datum: 01.03. 2019
odrážka Letní dětské prohlídky
datum: 01.07. 2019


http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze