Vyhledávání lokalit (cílů)
Středočeský kraj » okres Mladá Boleslav » hotel, hostel » Hotel Galatea - Kosmonosy (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/25452-hotel-galatea-kosmonosy-hotel-restaurace.html

Hotel Galatea - Kosmonosy (hotel, restaurace)

[ ID: 25452 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
modrá značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Galatea - Kosmonosy (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie


Hotel Galatea Mladá Boleslav obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb. Hotelová kapacita je 50 lůžek. V hotelové restauraci, či na malé letní terase můžete denně vychutnat kulinářské skvosty české, krajové i mezinárodní kuchyně. V letních měsících hotel upoutá velkou letní terasou, grilovištěm a posezením nad vlnami hotelového rybníku. Pít tekuté slunce a vdechovat atmosféru vinného sklípku můžete v hotelové vinárně. Úroveň a rozsah služeb hotelu Galatea je plně srovnatelná s kvalitními hotely v Praze. Hotel Galatea Mladá Boleslav patří mezi luxusní hotely středočeského kraje. Nedílnou součástí hotelu je velkokapacitní parkoviště, parkoviště pro autobusy a hotelové garáže.

Čtyřhvězdičkový hotel Galatea Vám nabízí ubytování 45 km od Prahy na okraji Mladé Boleslavi. Ubytování je možné v 25 pokojích typu twin, double, nebo v apartmánech. Jako jeden z mála hotelů v Čechách nabízímeubytování v bezbariérových pokojích. Součástí hotelu je též relaxační centrum a bezbariérový přístup je samozřejmostí v celém areálu hotelu. Ubytováníje možné dle předcházející rezervace nebo s objednávkou na místě v případě volných kapacit.

Pokoje jsou k dispozici od 14:00 v den ubytování, a je nutno uvolnit je v den odjezdu do 11:00. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávaná formou bufetových stolů od 6:00 do 9:00 v hotelové restauraci. Hoteloví hosté mají možnost zapůjčit si na recepci hotelu župan a využít služby prádelny hotelu. Pokoje v prvním patře jsou bez balkonu. Většina pokojů v druhém patře je vybavena balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi - bezdrátovým připojením k internetu. Celkem jsou v hotelu 2 bezbariérové pokoje, 2 apartmány, 5 dvoulůžkových pokojů s lůžky u sebe, tzv. double room, a 16 dvoulůžkových pokojů s lůžky od sebe, tzv. twin room.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze