Vyhledávání lokalit (cílů)
Středočeský kraj » okres Kutná Hora » pension » Česká koruna - Čáslav (penzion, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/25373-Ceska-koruna-Caslav-penzion-restaurace.html

Česká koruna - Čáslav (penzion, restaurace)

[ ID: 25373 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


  Znak / logoTuristický cíl Česká koruna - Čáslav (penzion, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Restaurace s převážně českou kuchyní a hotovými pokrmy. Vyhlášená domácí kuchyně, kvalitní, levné polední menu a milý, přátelský personál osloví všechny milovníky chutné stravy. Spolkové akce, předváděcí akce, rauty, svatby i abiturientské večírky v Čáslavi se pro Vás budeme snažit zajistit k maximální spokojenosti.

Levné, kvalitní a moderní ubytování v Čáslavi. Vlakové nádraží přes ulici, autobusové nádraží Čáslav 200 m, blízkost historického centra, snadná automobilová dostupnost a vlastní uzavřené parkoviště, to jsou cenné devizy pro ubytování v Penzionu Česká koruna Čáslav. Ubytování pro firmy, turisty, obchodní cestující a příležitostné návštěvníky, kteří přijedou do města Čáslav. Ubytování v Čáslavi nabízíme i pro vyznavače turistiky, cykloturistiky, milovníky kultury a historie, kterým se ve městě a okolí nabízí historické náměstí Čáslav, Žižkova síň, Žehušická obora, zámek Žleby, hrad Lichnice, Sečská přehrada, historická Kutná Hora, Chrám sv. Barbory, Kostnice, zámek a zemědělské muzeum Kačina, historická lokální trať Čáslav - Třemošnice a řada dalších. Vojenské stíhačky Grippen zase obdivují vyznavači letectví. A pokud zatoužíte po aktivním odpočinku, jsou tu pro Vás Městské lázně Čáslav, kde je návštěvníkům k dispozici plavecký bazén, pára, sauna, dále sportovní atletický stadion, fotbalové hřiště Zenit Čáslav, tenisové kurty a řada dalších.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze