Přihlásit
Mobilní verze s GPS

Autokemp Světlíková - Staňkov (camp) [23632]


foto Autokemp Světlíková - Staňkov (camp)
    Plocha pro stany v lesíku ()


Provoz kempu s možností ubytování ve stanech i přívěsech. K dispozici je sociální zařízení s teplou a pitnou vodou.

Můžete k nám přijet s vlastními přívěsy, obytnými auty či jen pod stan a vybrat si na našem pozemku o rozloze 5000m2 místo ať už na posekané louce či v udržovaném "lesíku" které Vám bude nejvíce vyhovovat,auto si můžete zaparkovat hned vedle Vás.

Pro ty, kdo nechtějí cestovat s přívěsem ani stanem nabízíme ubytování ve třech prostorných (6m) 5-ti lůžkových obytných přívěsech a jedné obytné maringotce ve kterých najdete (kromě lůžkovin) vše co potřebujete, jako je lednice, plynový sporák, topení atd. UPOZORŇUJEME že do našich přívěsů mají bohužel Vaši domácí mazlíčci vstup zakázán.

Kemp je vybaven novým sociálním zařízením s teplou,pitnou vodou a sprchami.

Hranice našeho kempu z jedné strany kopíruje Staňkovský rybník, takže koupání je otázkou pár kroků. Břeh rybníka je upranený a vstup do vody přizpůsoben tak, že i děti bez problémů mohou do vody vstupovat i vylézat. Dno rybníka je písčité takže voda je čistá a nezkalená.

V hlavní sezóně je v okruhu 1,5km cca 20 stravovacích zařízení od stánků s občerstvením až po klasické restaurace s dobrou kuchyní za příznivou cenu.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)