Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Atlantic - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23494-hotel-atlantic-praha-1-hotel.html

Hotel Atlantic - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23494 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Atlantic - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
62


Historická budova Hotelu Atlantic je umístěná přímo v srdci Prahy, 100 metrů od Obecního domu. Na většinu významných míst a památek v centru Prahy, včetně Staroměstského a Václavského náměstí lze dojít pěšky za pár minut. Lokalita hotelu také nabízí mnoho příležitostí k nákupu. Oblast je velmi dobře propojená městskou hromadnou dopravou, takže se jednoduše dostanete z jednoho konce města na druhý. Je zde zastávka metra Náměstí Republiky (linka B), přibližně 200 metrů od hotelu. Do zastávky metra Náměstí Republiky lze také vstoupit u Masarykova Nádraží, které je vzdálené asi 150m. Stejně tak zastávka tramvají číslo 3, 5, 14, 24 a 26. Hotel Atlantic nabízí 62 komfortně zařízených pokojů, 3 jednolůžkové, 29 dvoulůžkových a 27 třílůžkových pokojů. 3 z těchto pokojů jsou určeny pro tělesně postižené osoby. Další 3 pokoje jsou určené pro rodiny s dětmi. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC, s vysoušečem vlasů, ručníky a s hotelovou kosmetikou. V pokoji samotném je telefon, televize se satelitními programy, trezor a Wi-Fi internetové připojení zdarma. Velký psací stůl ocení zejména lidé na služební cestě.

Hotel Atlantic nabízí 62 komfortně zařízených pokojů, jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových.
Všechny pokoje mají vlastí toaletu a koupelnu s vysoušečem vlasů, ručníky a hotelovou kosmetikou. K vybavení pokojů dále patří telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy, trezor a Wi-Fi internetové připojení zdarma. Velký psací stůl ocení zejména lidé na služební cestě.
Hotel Atlantic nabízí možnost rezervace kuřáckých a nekuřáckých pokojů.
3 pokoje jsou jsou určeny pro rodiny s dětmi. Vybrané dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky. Další 3 pokoje jsou určeny pro tělesně postižené osoby.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze