Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Kampa - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23475-hotel-kampa-praha-1-hotel.html

Hotel Kampa - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23475 ]          další pojmenování: Stará Zbrojnice


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
A1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Kampa - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+

foto Hotel Kampa - Praha 1 (hotel)
Hotel Kampa - Stará Zbrojnice ()

Vložení nových fotografií přidat fotografie
84


Hotel Kampa - Stará zbrojnice je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy, situovaný stranou od běžného ruchu velkoměsta v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa, dává ty nejlepší předpoklady pro klidné ubytování v Praze. Hotel je součástí jednoho z největších celosvětových hotelových řetězců Best Western Hotels.

Hotelové pokoje jsou světlé, dostatečně vzdušné, zařízeny nábytkem v historickém stylu. Pokoje a chodby jsou vybaveny protipožárními hlásiči, poloha hotelu nevyžaduje klimatizaci. Pro hosty jsou připraveny nekuřácké a kuřácké pokoje.

Pokoje jsou vybaveny rozlehlými postelemi s vysokými matracemi, protialergickým ložním vybavením a povlečením včetně postelových přehozů. Prostorné skříně poskytují dostatek úložního prostoru, lze využít i příručních odkládacích stojanů. Zavazadla mohou být položena na kufr boxech. V každém pokoji je velký pracovní stůl, pohodlné židle a křesla. Pro zpříjemnění ubytování jsou v pokojích kvalitní hotelové televize se satelitními programy.

Klidné a pohodlné ubytování hostů v hotelových pokojích je podpořeno vhodnou dekorací a malbou, měkké koberce a zatemňovací závěsy včetně pozornosti na dobrou noc přináší ubytovaným pohodu a klid. Z hotelových oken je výhled do přilehlého parku a na část centrální historické Prahy zvané Kampa.

Pro bezpečnost hostů je v pokojích instalován příruční tresor, vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostním kartovým systémem.  Pokojové koupelny jsou nadstandardně vybaveny a denně desinfikovány. Koupelny mají sprchové kouty, velká umyvadla a zrcadla s dobrým osvětlením a odkládacími poličkami, toaletu a vysoušeč vlasů. Hostům je poskytováno kvalitní hotelové prádlo a hygienické potřeby.

Business klientela a obchodní cestující ocení možnost přímého připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Telefonické hovory mohou být uskutečněny z hotelových telefonů, kterými je možno objednávat doplňkové služby prostřednictvím recepce nebo restaurace, volání v rámci hotelu je zdarma. Všechny informace o službách hotelu, hotelový jídelní lístek, ceny a turistické tipy jsou umístěny v hotelových deskách.

Složení pokojů:

  • 5 jednolůžkových pokojů
  • 40 dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí – double
  • 37 dvoulůžkových pokojů s oddělitelnými postelemi – twin
  • 2 třílůžkové pokoje

Další služby:

  • na 5 pokojích lze poskytnout přistýlku
  • pro rodiny s dětmi jsou k dispozici dětské postýlky.

strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze