Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Kampa Garden - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23474-hotel-kampa-garden-praha-1-hotel.html

Hotel Kampa Garden - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23474 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
A1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Kampa Garden - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
83 35


Tříhvězdičkový hotel Kampa Garden Superior se nachází v centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův Most, Lichtenštejnský palác, Lennonova zeď, kostel sv. Mikuláše, kostel Panny Marie Vítězné a Pražský Hrad. Díky příhodné poloze hotelu na Praze 1, se lze snadno a rychle dopravit kamkoliv.

Původní budova sloužila jako útulek pro slepé dívky a roku 1932 byla vysvěcena i s kaplí samotným pražským arcibiskupem.

Hotel Kampa prošel v roce 2011 důkladnou rekonstrukcí a ve své současné podobě nabízí klidné ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích, 23 dvoulůžkových pokojích, 8 nadstandardních dvoulůžkových pokojích a dvou rodinných apartmánech. Z některých pokojů se Vám naskytne jedinečný výhled na samotný kanál Čertovka.

Pro svou jedinečnou polohu v centru Prahy 1 je hotel velmi dobře dostupný z letiště i vlakového a autobusového nádraží, a to jak veřejnou dopravou, tak osobním automobilem.

Ubytování v jednolůžkovém pokoji nabízí komfort a dostatek soukromí. Náš hotel v centru Prahy disponuje dvěma jednolůžkovými pokoji s výhledy na kanál Čertovka a Lichtenštejnský palác. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.

Dvoulůžkový pokoje standard nabízí ubytování pro dvě osoby na dvou spojených či oddělených postelích s možností přistýlky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a základními hygienickými potřebami. Je zde možnost výběru pokoje s výhledem na Karlův most, kanál Čertovka či Vltavu. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.

Pokoj deluxe je nadstandardní dvoulůžkový pokoj. Pohodlně v něm lze ubytovat až tři osoby. Ve většině pokojů se nachází koupelna s vanou, popřípadě sprchový kout. Je vhodný jako pokoj pro novomanžele či pokoj pro slavnostní příležitosti. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.

Rodinné apartmá je vhodné pro rodinu s dětmi. Pohodlně zde lze ubytovat až pět osob. Dvě neprůchozí ložnice poskytují soukromí. Společná je pouze hala a koupelna. Pokoje nabízí krásný výhled na Vltavu a Lichtenštejnský palác. V obou ložnicích je LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze