Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Alchymist Residence Nosticova - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23408-alchymist-residence-nosticova-praha-1-hotel.html

Alchymist Residence Nosticova - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23408 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
A1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Alchymist Residence Nosticova - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
16


Alchymist Residence Nosticova je kouzelný, romantický butik hotel situovaný v blízkosti turistických atrakcí Prahy, přesto však vzdálený hluku moderní metropole. Najdete jej na konci tiché, dlážděné uličky v blízkosti Kampy a Vltavy. Pokud jste příznivci historického šarmu, elegance a romantiky, tato residence ze 17. století je tím pravým místem pro Vás.

Náš pětihvězdičkový butik hotel je výsledkem dvouleté, pečlivé práce celé řady zkušených řemeslníků a umělců, kteří vynaložili nesmírné úsilí na to, aby proměnili původní historický obytný dům, téhož času v dezolátním stavu, na luxusní hotel Alchymist Residence Nosticova, ve kterém se spojuje špičkový komfort a historický půvab.

Alchymist Residence Nosticova v Praze se nechala inspirovat hlavně dobou císaře Rudolfa II., 16. stoletím, kdy byla Praha byla centrem alchymie, mystického učení a umění. Dvůr Rudolfa II. se alchymisty jen hemžil, kteří se snažili přeměnit kov ve zlato, ale také obchodníky s uměním, kteří se snažili obohatit již tak bohaté sbírky císaře.

Zápal pro historii a umění je vidět v tomto pražském butik hotelu na každém kroku. Všech 16 pokojů tohoto pětihvězdičkového hotelu je vybaveno hodnotnými starožitnostmi a uměleckými díly. Co tyto pokoje a apartmány činí opravdu jedinečnými je skutečnost, že každý z nich je pojmenován po nějaké historické osobnosti, počínaje Rudolfem II., Tycho de Brahe a Arcimboldem v prvním patře, na druhém patře jsou Vám k dispozici Josef II. a Mozart, na třetím patře je to pak Karlštejn a Blanka z Valois a konečně ve čtvrtém patře se nalézá císařské apartmá Hradčany.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze