Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Jalta - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23352-hotel-jalta-praha-1-hotel.html

Hotel Jalta - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23352 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Jalta - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
94


Hotel Jalta na Václavském náměstí v Praze nabízí stylové ubytování špičkové kvality, v němž se snoubí moderní design interiérů, čtyřhvězdičkový luxus a světová kuchyně. Všechny tyto přednosti společně vytvářejí okouzlující a zároveň klidné prostředí.

Hotel Jalta je správnou volbou pro hosty, kteří touží po něčem odlišném – boutique hotelu s exkluzivní polohou. Hotel Jalta poskytuje služby a zařízení, které většinou naleznete pouze v úzké nabídce na samotné špičce trhu. Mezi ně patří 94 nádherných pokojů s designovým interiérem, konferenční centrum a společenský sál, slavná restaurace HOT v přízemí hotelu a hotelové kasíno.

Jakmile vstoupíte do svého pokoje v hotelu Jalta, otevře se před Vámi privátní svět plný klidu, v němž luxusní a bohaté vybavení vytvářejí elegantní, moderní pocit, přičemž respektují historické kořeny budovy. V úžasu nad krásným výhledem na historií opředené věhlasné Václavské náměstí si vychutnáte každou báječnou chvíli strávenou ve svém pokoji v hotelu Jalta.

Pokoje jsou plně klimatizovány a disponují připojením WI-FI, mají vlastní koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a WC. Na svém pokoji dále naleznete minibar, trezor, satelitní TV a telefon s přímou volbou.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze