Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Karlovarský kraj » okres Karlovy Vary » hotel, hostel » Hotel Excelsior*** - Karlovy Vary (hotel)

Hotel Excelsior*** - Karlovy Vary (hotel) [23307]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Ceník | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)


Historie hotelu

Současná podoba budovy hotelu vznikla rekonstrukcí dvou lázeňských domů - Excelsior a Anglický dvůr. Sloučení dvou historických budov dal vznik hotelovému komplexu se zvýšeným standardem. Při rekonstrukci byly zachovány všechny vzácné architektonické prvky. 


Umístění hotelu

Tříhvězdičkový lázeňský hotel Excelsior se nachází v samém srdci lázní v bezprostřední blízkosti nejznámějšího karlovarského pramene Vřídla a dalších léčivých minerálních pramenů. Poloha hotelu je ideální s výhledem na překrásnou architekturu okolních lázeňských domů.

Ubytování je poskytováno v pokojích - jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a apartmánech. Jsou vybaveny televizí se satelitem, telefonem s přímou volbou a přístupem do internetu, dále koupelnou s perličkovou lázní nebo sprchovým koutem. Také Vaši čtyrnozí miláčci, které si s sebou přivezete, budou u nás vítáni. Je možné instalovat i dětskou postýlku.


Vybavení pokojů

Standardně jsou všechny pokoje vybaveny koupelnami, WC, telefony s možností přímé volby, připojením do internetu, televizními přijímači se satelitními programy s možností volby programů dle vlastního výběru a rozhlasovým vysíláním.

Pokoje jsou umístěny v klidové zóně s výhledem na lázeňskou architekturu nebo do atria. Lze v nich uspořádat postele dle přání hostů jako twin bed nebo double bed.

Součástí cen za ubytování je snídaně poskytovaná formou švédských stolů. Ceny jsou jednotné pro cizince i tuzemce. Pobyt psa a v hotelu je bezplatný. Pobyt dětí je bezplatný pouze bez nároku na vlastní lůžko. Ceny za ubytování nezahrnují případný telefonní účet.

Hotel přijímá karty VISA, EuroCard, MasterCard, American Express, JCB, Dinners Club a CCS.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)