Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Vysočina » okres Pelhřimov » hotel, hostel » U Lípy - Kamenice nad Lipou (hotel)

U Lípy - Kamenice nad Lipou (hotel) [23277]
hotel je zrekonstruovaný historický objekt s jedinečnou polohou na náměstí Kamenice nad Lipou, u zámku, zámecké zahrady a lesnaté přírody. Vhodný pro rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, kongresovou turistiku, školení a společenské akce. Hotel poskytuje pohodlí, pochoutky české i mezinárodní kuchyně, zajišťuje rodinné oslavy, rauty a širokou škálu využití volného času, poznávací výlety a večery s živou hudbou.

Kamenice nad Lipou leží 37 km jižně od dálnice D1 přibližně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem. Město v Jižních Čechách s malebnou přírodou plnou lesů, luk a rybníků má jedinečnou kvalitu ovzduší, srovnatelnou s vysokohorskými středisky. Vedle ideálního klidného prostředí a české přírody je možné poznávat české hrady a zámky, historii úzkokolejné železnice a relaxovat pěší turistikou, koupáním, výlety na kole, projížďkou na koních, kočárem a na saních.

Hotelový komplex je situován v ideálním klidném prostředí centrální části na náměstí u zámku, zámecké zahrady a uprostřed lesnaté přírody s množstvím drobných vodních ploch. Veškeré pokoje poskytují dostatek pohodlí a klidu pro relaxaci, odpočinek a nerušený spánek. Nabídka ubytování je využívána pro rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, kongresovou turistiku, firemní a společenské akce.

Hostům je k dispozici stálá recepce a nabízí úplný servis sekretářských služeb včetně rezervací vstupenek. K dispozici je čistění a praní prádla, bezpečnostní schránka v recepci, hotelové taxi a v neposlední řadě parkování u hotelu. Hotel zajišťuje služby kadeřníka, sauny a masáže.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)