Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » U Staré paní - Praha 1 (hotel, restaurace)

www.krasnecesko.cz/lokality/23192-u-stare-pani-praha-1-hotel-restaurace.html

U Staré paní - Praha 1 (hotel, restaurace)

[ ID: 23192 ]          další pojmenování: At the Old Lady Hotel


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka značka cyklotrasa


  Znak / logoTuristický cíl U Staré paní - Praha 1 (hotel, restaurace)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
17


Klidný a komfortní čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 17 pokojů se nachází na pěší zóně v centru Prahy, v přímém sousedství Staroměstského a Václavského náměstí. Samotný hotel je situován ve starobylém domě z 15. století, jehož historie je bohatá stejně jako dějiny Prahy. Hotel U Staré Paní je vyhledáván hosty nejen kvůli výhodné poloze, ale také kvůli svému geniu loci, příjemné atmosféře a v neposlední řadě díky službám, které hotel svým hostům nabízí. Čtyřpatrový dům v sobě skrývá restauraci určenou nejen díky své proslulosti pro hotelové hosty, ale také pro ostatní návštěvníky. Vytváří svým hostům pohodlné prostředí , v němž Vám bude příjemné posedět si nad šálkem voňavé kávy, dobrého čaje, nebo třeba nad jablečným závinem. Přísné oko kuchařů a managementu restaurace bdí nad nejlepší kvalitou české a mezinárodní kuchyně. Toto vše v prostředí vzbuzující idylickou náladu počátku 20. století. V suterénu Hotelu U Staré Paní se nachází jeden z nejslavnějších jazzových klubů v Praze – Jazz Club U Staré Paní. Je přístupný pro všechny, pro hotelové hosty je ovšem zaručen vstup zdarma. Vaší náladu Vám každý den pomohou zlepšit mimořádní muzikanti hostující v tomto útulném prostoru.

Každý z našich sedmnácti pokojů je vybaven televizorem se satelitním vysíláním, vlastní koupelnou a WC, telefonem s přímou volbou a minibarem. Pokoje jsou vybaveny TV-satelitem, WC, sprchou nebo vanou, hotel nabízí veškeré služby hostům 24 hodin denně. V přízemí najdete kvalitní restauraci a v suterénu budovy jeden z nejslavnějších jazzových klubů v Praze.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze