Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Ungelt - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23191-hotel-ungelt-praha-1-hotel.html

Hotel Ungelt - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23191 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Ungelt - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
6


Areál Ungelt, podle nějž je stylový apartment hotel pojmenován, je již po tisíc let místem setkávání návštěvníků a obyvatel Prahy. Ve středověku sloužil jako obchodní centrum a celnice, kde kupci platívali clo, zvané „ungelt“.

Hotel Ungelt je residencí, která dnes nabízí ve svých šesti členitých apartmánech výjimečné ubytování pro dvě až osm osob, jakého v Praze mnoho nenajdete - vzdálenost od Staroměstského náměstí je pouhých 80 metrů. V pěší dostupnosti je také Staroměstská radnice s orlojem, Židovská čtvrť se synagogou, Obecní dům a velké obchodní centrum Palladium. Například Gothic suite s balkonem měl ve zvláštní oblibě slavný anglický spisovatel Dick Francis. Imperial suite je vyhledáván pro svoji velkou terasu a skvostný výhled na Týnský chrám. Výtečnou volbou, vhodnou i pro ty nejnáročnější návštěvníky, jsou však též apartmány Superior a De luxe suite.

Každé apartmá má kromě několika ložnic také prostorný obývací pokoj a základní kuchyňku vybavenou mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí aj. Samozřejmostí je satelitní televize, Wifi internet, osobní trezor, telefon a recepce připravená plnit přání hostů po 24 hodin denně. V areálu hotelu je hostům k dispozici lobby bar, výtah a parkování pro osm vozů.

Hotel Ungelt nabízí svým hostům jedinečný šarm a charakter na míle vzdálený sterilnosti a prázdnotě turistického velkoprůmyslu velkých hotelů a hotelových řetězců.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze