Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Betlem Club - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23171-hotel-betlem-club-praha-1-hotel.html

Hotel Betlem Club - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23171 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
1 ,


  Znak / logoTuristický cíl Hotel Betlem Club - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
21


Hotel se nachází v jádru historického centra Prahy, obklopen nejvýznamnějšími pražskými pamětihodnostmi a místy, jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Královská cesta a Židovské město. Hotel je situován na poklidném Betlémském náměstí, přímo naproti Betlémské kapli. Hotel je ideálním výchozím bodem k nezapomenutelným procházkám starou Prahou.

Hotel nabízí 21 kvalitně vybavených pokojů. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, který dotváří historickou atmosféru hotelu. Pokoje v prvním a druhém patře jsou větší a komfortněji vybavené, každý s velmi pěknou koupelnou. Koupelny jsou vždy vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, sušičem vlasů, WC, kvalitními kosmetickými doplňky a hotelovými ručníky a osuškami. V každém pokoji je vlastní lednička, TV se satelitním vysíláním a telefon pro přímé volání do celého světa. Podkrovní pokoje jsou stejně vybavené, jen rozměrově menší, avšak útulně zařízené masivním dřevěným nábytkem a nabízeny ve velmi přijatelné cenové relaci. V cenách pokojů jsou vždy zahrnuty bohaté snídaně bufetového typu, podávané v románsko-gotickém sklepení ze 13. století. Hotel nabízí vlastní pick-up servis s odvozem z letiště nebo nádraží do hotelu.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze