Přihlásit
Mobilní verze s GPS
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Hotel Pawlovnia*** - Praha 8(hotel)

Hotel Pawlovnia*** - Praha 8(hotel) [23170]


Popis | Cestovní deník | Kontakty | Mapa | Fotogalerie | Recenze | Propagace | Upravit text | Objednat ubytování
    (přímý kontakt na provozovatele)

Hotel PAWLOVNIA - moderní hotel v Praze
PAWLOVNIA je moderní hotel v Praze 8 nacházející se v rezidenční čtvrti Rokoska. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti parku a nabízí tak příjemnou atmosféru s komplexními službami pro Vaše ubytování v Praze. Jistě oceníte také naši vynikající českou restauraci, která nabízí speciality tradiční speciality české kuchyně za přijatelné ceny. Pokud máte rádi procházky Prahou a jejím okolím, vyzkoušejte naše tipy na výlet.

Hotel PAWLOVNIA nabízí kvalitní ubytování v Praze v 15 velmi dobře vybavených hotelových pokojích (včetně přistýlek pro 33 osob).

Každý pokoj našeho hotelu v Praze je vybaven TV se satelitním vysíláním, telefonem, přípojkou na internet, klimatizací, minibarem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je také samostatná koupelna a WC na každém z pokojů. V hotelu PAWLOVNIA je k dispozici výtah a jeden bezbariérový pokoj. Do našeho hotelu v Praze můžete samozřejmě zavítat i se svým čtyřnohým miláčkem. Pokud přijedete autem, bude Vám k dispozici uzavřené hotelové parkoviště zdarma.

V budově hotelu PAWLOVNIA Praha se též nachází restaurace s letní zahrádkou. Nabízíme možnost objednat si polopenzi či plnou penzi nebo pouze příjemné posezení v rámci naší české restaurace, která nabízí výbornou českou kuchyni v přijatelných cenových relacích. Novinkou v našem hotelu je bazén s protiproudem, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma.


Sdílej s přáteli:  Facebook      Twitter


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku     Vložení nových fotografií přidat fotografie

(c) 2003-2020 M.Kamler - KrasneCesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!
Verze pro zařízení s GPS (mobily, tablety)