Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » U Zlatého stromu - Praha 1 (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23155-u-zlateho-stromu-praha-1-hotel.html

U Zlatého stromu - Praha 1 (hotel)

[ ID: 23155 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0

  Turistické trasy a cyklotrasy v okolí:
značka značka žlutá cyklotrasa
A2 , Vltavská ,


  Znak / logoTuristický cíl U Zlatého stromu - Praha 1 (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie
19 3


Hotel U Zlatého stromu se nalézá v Karlově ulici na Starém Městě, jen několik kroků od Karlova mostu. V tomto jedinečném místě Vám nabízíme luxusní ubytování v 19 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá. Pokoje jsou originální svými rozměry i stylovým zařízením, mnohé z nich mají malované renesanční stropy. Všechny pokoje disponují koupelnou, toaletou, minibarem, barevnou TV se satelitními kanály, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou. Recepce a room servis jsou v provozu plných 24 hodin denně. Kryté parkoviště se nachází přibližně 300 m od hotelu. V naší restauraci podáváme ty nejlepší speciality z české i mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení skýtá zastřešené atrium a terasa s fontánou, v suterénních prostorách se nachází věhlasný Music Club s proměnlivou programovou nabídkou.

Naše pokoje jsou originální svými rozměry, dispozicí i zařízením. Interiérové řešení, nábytek a doplňky respektují styl měšťanského bydlení v době 18. a 19. století v kombinaci s moderními technologiemi. K nejkrásnějším zážitkům našich hostů patří ranní probuzení pod originálně malovanými stropy v duchu rozmarné renesance.

Hotel U Zlatého stromu je vyhlášený svou výtečnou kuchyní. V neopakovatelné atmosféře naší restaurace můžete zažít pravé středověké hody s českými tradičními jídly, nebo si vychutnat speciality mezinárodní kuchyně.


strana 1

Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


NALEZNETE V OKOLÍ


restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
sportovní zařízení kulturní zařízení
památky a zajímavosti cyklotrasyPřidat akci Přidat akci

Aktuální místní akce:


Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
http://www.alpina.cz(c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze