Vyhledávání lokalit (cílů)
Praha » okres Praha hl.m. » hotel, hostel » Ehrlich-Na Zámečku**** (hotel)

www.krasnecesko.cz/lokality/23138-ehrlich-na-zamecku****-hotel.html

Ehrlich-Na Zámečku**** (hotel)

[ ID: 23138 ]         


HODNOCENÍ
0%
hodnotitelů: 0


  Znak / logoTuristický cíl Ehrlich-Na Zámečku**** (hotel)


Sdílej s přáteli: Facebook Twitter Google+


Vložení nových fotografií přidat fotografie

Hotel Ehrlich patří mezi nejmodernější čtyřhvězdičkové hotely v Praze s ideální polohou nedaleko centra. Hotel v sousedství jednoho z největších pražských parků je vynikajícím výchozím místem do celého města.

Tato ideální poloha zajišťuje perfektní tramvajové či autobusové spojení s atraktivními pražskými místy i možnost relaxace v blízkém parku. Hotelová kavárna "Caffé Ehrlich" je perfektním místem pro pořádání firemních akcí nebo menších společenských setkání až pro 40 osob.

Hotel sousedí s rozsáhlým parkem, jehož součástí je Národní památník Vítkov. Nedaleko se rozprostírá Nový židovský hřbitov na Olšanech a televizní a vyhlídková žižkovská věž, která je dominantou celé městské části.

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin a ochotný personál Vám poskytne veškeré služby potřebné pro bezproblémové strávení Vašeho pobytu v našem hotelu.

Hotelu Ehrlich poskytuje ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích s variabilním uspořádáním postelí (twin/double). Všechny tyto pokoje s moderním interiérem jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací.

 • 37 dvoulůžkových pokojů standard
 • 6 pokojů superior (dbl/trl)

  Pokoje standard jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, SAT TV s LCD monitorem, trezorem, telefonem s přímou volbou, LAN internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory.

  Pokoje superior jsou prostorné, moderně zařízené, s nádherným výhledem na Prahu. Jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou Yves Rocher, SAT TV s LCD monitorem, trezorem, telefonem s přímou volbou a LAN internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory.


  strana 1

  Vložení nových fotografií přidat text nebo poznámku


 • NALEZNETE V OKOLÍ


  restaurace hotely, penziony, chaty a kempy
  sportovní zařízení kulturní zařízení
  památky a zajímavosti cyklotrasy  Přidat akci Přidat akci

  Aktuální místní akce:


  Nebyla nalezena žádná aktuální místní akce. Pokud nějakou veřejnou akci pořádáte, můžete ji zdarma propagovat.
  http://www.alpina.cz  (c) 2003-2018 M.Kamler - KrásnéČesko.cz   *  Kopírování obsahu a fotografií jen se souhlasem autorů!   *  Mobilní verze